Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik 6 karaktert vinnéd...

Melyik 6 karaktert vinnéd magaddal egy kalandra?

Figyelt kérdés

Melyik 6 karaktert vinnéd magaddal egy kalandra? Fontos, hogy 3 filmes/sorozatos (rajzfilm, anime is ide tartozik) és 3 könyvbeli (novella, regény, képregény mind játszik) karaktert lehet választani. (Természetesen választható olyan karakter is, aki könyvben és filmben is szerepel.)

A kaland helyszíne nem ismert, lehet akár egy borsodi falu, New York az 1950-es években, Narnia, a Tatooine bolygó, vagy bármilyen más létező vagy kitalált helyszín. A kaland során bármilyen feladat előfordulhat: lehet akár evőverseny, párbaj életre-halálra, logikai feladat vagy bármi egyéb, tehát a cél egy minél sokoldalúbb csapat összeállítása, az együttműködés képessége is fontos. A választott karakterek mind megőrzik a saját univerzumukban szereplő tulajdonságaikat (X-professzor kerekesszékes, Superman tud repülni, de gyengéje a kryptonit, Monte Cristo grófja gazdag stb.)



2021. jan. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Film: Skarlát boszorkány (Bosszuállók), Jean Grey (x-men), Katana (DC)

Könyv: Sherlock Holmes, Carlisle Cullen (Alkonyat(csak mert ő volt az első szuper gazdag könyves karakter, aki eszembe jutott), Clary Fray (Árnyvadászok)

2021. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Film/Sorozat: Captain Marvel, Mikasa Ackerman, Nathan a Misfitsből

Könyv: Sherlock Holmes, Jack Reacher, Ríviai Geralt (Tudom, hogy van már sorozat is, de én a könyvekből ismertem meg, ezért soroltam ide)

2021. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Film: Vader (kinyírna mindenkit), Jason (kinyírna mindenkit, akit Vader nem tudott), Hannibal Lechter (eltűntetné a nyomokat, megenné őket (tehát evőversenyt is nyerhetne, illetve szuperintelligens, tehát a csapat esze is.


Könyv: Victor Frankenstein (ha bármelyik a fentiek közül megmurdel, akkor ő életre tudja kelteni, illetve géniusz, tehát van esze (sok nyomi rosszul használja, Frankenstein NEM a szörny, hanem a doki, aki a szörnyet készíti!)),


Dante (Ő azért megjárta a poklot, jó kapcsolatai vannak),


Sátán (Milton Elveszett paradicsomából) Azért jó, ha van egy ilyen szuperarc, istenség a csapatban, vacsorára enné a marvel meg dc karaktereket.

2021. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Film/sorozat: Ragnar Lothbrok a Vikingekből, fehér Gandalf és Ace Ventura 😀😀😀


Könyv: Donovan Creed (John Locke könyvsorozatának főszereplője, bérgyilkos), Hermione Granger és Csavardi Samu 😊

2021. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Film/sorozat: Jiang Shuo a Psych-hunterből, illetve Saya és Yangcha az Arthdal Chronicles-ből. Jiang Shuo és Saya lennének az ész a csapatban, Yangcha pedig baromi jól tud harcolni.


Könyv: Hua Cheng és Xie Lian a Heaven Official's Blessingsből, illetve Wei Wuxian a Démoni kultiváció nagymesteréből. Ha harcolni kellene, mellettük még én se halnék meg ^^

2021. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most csak Sarah Connort.
2021. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kawada2365 ***** válasza:

Könyv:


- Kavada Sogó a Battle Royale c. könyvből


- Albus Dumbledore a Harry Potterből


- Alex Rider, az Alex Rider könyvsorozatból


Film/Képregény:


- Bruce Wayne/Batman


- Alice Quinn A varázslókból


- Bear Grylls a dokusorozataiból

2021. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!