Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri megtartani...

Szerintetek megéri megtartani a szülinapom ha nem tudok sok lányt hívni? Nem lesz unalmas?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit szájeres lesz, de majd megoldjátok!


Amúgy 10 fő felett illegális bármilyen csoportosulás otthon is! Szóval vigyázz, mert komoly - több százezer forintos - pénzbírság is lehet a vége, ha pedig 18 év alatti vagy, akkor a szüleidet vehetik elő!

2021. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Romániában lakok, de köszönom a választ:))
2021. febr. 17. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor meg miért minket, magyarokat kérdezel? De most komolyan!
2021. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a kérdés országtól fuggetlen
2021. febr. 17. 13:46
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Jelen helyzetben nagyon nem! Romániában a román törvények az érvényesek, nálunk, Magyarországon, meg a magyarok! Tehát mivel nem írtad oda, hogy te román vagy, ezért magyarnak hittelek és a magyar szabályozást hoztam fel.
2021. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt hogy kevés lánnyal érdemes bulit tartani és nem az hogy hány személyes bulit lehet tartani, szóval az ország lényegtelen
2021. febr. 17. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elég jóban vagy velük, akkor persze. Egyetlen jó barát is lehet remek társaság. Én személy szerint nem is szeretek túl nagy társasággal együtt szórakozni, mert nem lehet rendesen beszélgetni, több kisebb beszélgetés alakul ki, amiket aztán lehetetlen követni stb. Úgyhogy szerintem akár még jobban is sikerülhet egy ilyesmi összejövetel kevesebb emberrel. (És azért akárhol is vagy, abban igaza van az első válaszolónak, hogy óvatosan ezzel a járvánnyal!) :)
2021. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van még néhány ember aki normálisan válaszol ezen az oldalon:))
2021. febr. 17. 23:41
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező a román állam területén született, mely államot Magyarország is elismerte, tehát született román állampolgár, nyugodtan nevezhetem románnak, minden sértés nélkül!
2021. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most majdnem írtam valamit, de nem érdemelsz meg annyit
2021. febr. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!