Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy az...

Csak engem zavar, hogy az OMSZ TikTokon bohóckodik?

Figyelt kérdés
Komolyan, nincs nekik elég dolguk? Nincs mit csinálni, nincs elég baleset, elég beteg, vagy covidos? Csak engem zavar, hogy napi szinten TikTokra gyártják a hülye tartalmaikat ahelyett, hogy azt csinálnák, amit kellene? Ugyanez igaz a NAV-ra, rendőrségre, meg a tűzoltókra is.
2021. febr. 27. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem munkaidőben csinálják. Azzal mondjuk egyetértek, hogy komolytalanná teszi őket... én minden hülyeségben benne vagyok a neten, de rendőrtől, mentőtől, tűzoltótól nem ezt várnám.
2021. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ők is emberek. De a magyaroknak semmi se jó. Legyenek karót nyelt, komoly emberek. Akkor meg az lenne a bajotok. És csak egy titok..az ilyen szakmákat csak humorral lehet jól viselni.. különben hamar belefásul az ember.

Egy nővér,rendőr férjjel

2021. febr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Senkiházi banda, fideszbérencek! Nem kell velük foglalkozni! Az összes orvos stb csak a markát tartja a lóvéért, én még tisztességes orvossal pl nem találkoztam, aki ne fideszes lett volna! Mindegyik fideszes, vagy fideszközeli! A nővérek szrnak a munkára, de az ajándékot zsebre teszik, a mentősök sem jobbak!
2021. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Mármint fideszes orvossal találkoztam csak, azok meg nem tisztességesek, nálunk is a városban politizálnak! Magyarul,ha liberális vagy, akkor nagy valószínűséggel nem látnak el rendesen, mivel kimondottan utálják a liberálisokat! akkor mégis mit várjunk tőlük? Itt a városban rühellik az orvosokat!
2021. febr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4

Akkor ha legközelebb életveszélyben vagy,anyukádat hívd,vagy csak szép csendben dögölj meg. ;)

2021. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

#2 Ez természetes, nekem is voltak olyan munkahelyeim, ahol elképesztően ökörködtünk, de ez nem ment ki nyilvánosba. Szerintem mentőnek, rendőrnek, tűzoltónak elsősorban megbízhatóságot kell sugároznia az emberek felé, akkor is, ha ez a tinik szemével unalmas és nem elég yolo a tiktokon. De ez csak az én véleményem.

#4 Azért érdekelne, mi alapján szűrted le ezt a véleményt. Nekem KDNP-s a háziorvosom, utálom azt a pártot, de a doki munkájában ez semmiben nem nyilvánul meg, abszolút a rendelőn kívül hagyja a pártszimpátiáját. Orvos fideszes polgármesterem is volt, a politikai dolgaival nem értettem egyet, de aki orvosként ismerte, mind azt mondja, hogy abszolút profi szakember. Az, hogy a magánéletében mit csinál (akár horgászik, akár politizál, akár youtuber), nem érdekel. A mentőknél is csak az fura, hogy az OMSZ neve alatt mennek ki a tartalmaik netre, ha Kis Jóska mentőorvos a saját tiktokján "Jocóka" néven publikál, akkor felőlem akár fingóversenyt is rendezhet a barátaival.

2021. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki hülyülhet kicsit, semmi gond nincs vele, nem lehetnek mindig merev, felfuvalkodott robotok. Emlékeztek a genfi tűzoltók Fous ta cagoule-jára? Meghurcolták utána őket, de mindenkiben az maradt meg, hogy ezek milyen jó fejek. :)
2021. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!