Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar a Rádió1...

Kurbi kérdése:

Titeket nem zavar a Rádió1 szlogenje?

Figyelt kérdés
Igazi mai slágerek változatosan, csak engem zavar hogy közel 10-15 éves számokat szoktak benyomni ez a szlogen után?

2019. márc. 30. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Van facebook oldala a Rádió1-nek, üzenetben lehet nekik írni, ha minél többen írnak nekik, akkor el fognak gondolkozni a problémán, de amíg nem jelzik ezt nekik elegen, addig nem fogja a Rádió1-et érdekelni a probléma.
2019. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Rádió 1 szlogenje: "Csak igazi mai sláger megy!" Szerintem is megtévesztő, de a "mai sláger" alatt akár érthetik azt is, hogy olyan zene ami ma sláger. Ha így nézzük, akkor már rendben is van, bár ennyi erővel akkor egy 80-as évekbeli Neoton számra is ráhúzhatnánk a mai sláger jelzőt. De most komolyan ilyenen akadsz fenn?


Pár példa csak a nagyok közül:

Sláger rádió (a régi országos): "Minden idők legnagyobb slágerei." Tényleg? Pl. egyetlen 1920-as szám nem ment rajta soha sem, akkor miért minden időket emlegetnek?

Danubius rádió: "Zene, amelyet mindannyian szeretünk, Danubius az én rádióm." Biztos, hogy mindannyian szerettük ezeket a zenéket?

Juventus rádió: "Annyi jó zene van." Mennyi is?

Petőfi rádió: "Életed ritmusa","A Te slágered." Az enyém? Honnan veszik?


Szóval mindenbe bele lehet kötni, bár ez lenne a Rádió 1 egyetlen hibája! De ezer sebből vérzik és azokkal sem foglalkoznak az illetékesek. Ezt a szlogent meg már a régi Rádió 1 is használta, a mostani csak tovább viszi.

2019. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jdfGabrella ***** válasza:
45%
Az egész rádió unalmas szar. Minden zene egyforma. Minden 20.zene ugyan az.
2019. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!