Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek magyar nyelven meg vannak a BBC-s "Az orosz medve birodalma" és a "Tigrisek földje-a vad India" filmek magyarul?

Figyelt kérdés

Én egy nagy természetfilm rajongó vagyok, különösen a BBC-seket szeretem.


Van két régebbi természetfilmük, egyik a volt Szovjetunió vadvilágát bemutató "Az orosz medve birodalma" (The realm of the Russian Bear), a másik pedig az Indiai szubkontinens élővilágát ismertető "Tigrisek földje-a vad India" (Land of the Tiger).


Angol nyelven az orosz medvés fent van, de a Tigrisek földjét sehol se találom. Bár tudok angolul, de mégis magyar nyelven nagyobb élmény lenne nézni.


Esetleg van itt valaki, akinek meg vannak magyar szinkronosan ezen természetfilmek (mondjuk videófáljba) és privátban el tudja küldeni az email címét, hogy eltudja ezeket nekem küldeni?


Előre is nagyon köszönöm!



#természetfilm #BBC #Az orosz medve birodalma #Tigrisek földje-a vad India
2021. ápr. 1. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Még persze privátban az Én email címemet is elküldeném annak, aki el tudná nekem küldeni a sorozatokat vagy annak egy epizódját.
2021. ápr. 1. 14:03
 2/4 A kérdező kommentje:
Hahó! Valaki?
2021. ápr. 4. 12:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak is örülnék, ha ezek valakinek fent vannak drive-on!
2021. ápr. 4. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs meg senkinek.
2021. máj. 2. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!