Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megtudhatom valahogy, hogy...

Megtudhatom valahogy, hogy melyik a törölt csatorna? (Youtube)

Figyelt kérdés

A böngészőben meg volt nyitva a youtube, és azon belül az egyik csatornán volt - ma bezártam pár felesleges ablakot, és amikor arra mentem, akkor csak azt látom, hogy

"Ezt a fiókot megszüntettük, mivel – több alkalommal vagy súlyosan – megsértette a YouTube spamre, megtévesztő gyakorlatokra és félrevezető tartalomra vonatkozó irányelveit, illetve más módon sértette Általános Szerződési Feltételeinket."


Már hetek óta meg volt nyitva, és fogalmam sincs, hogy melyik csatorna volt. Lehetséges valahogy megtudni?



2021. ápr. 17. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a csatorna URL-ja akkor esetleg egy Google keresés vagy a Waybackmachine kidobhat valamit. Ha neked nem megy, írd meg megpróbálom én is.
2021. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 17. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Passz.
2021. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!