Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy a...

Csak én vettem észre, hogy a megasztárba minden 2. ember kisebbségi volt, és kb minden 5. dal cigány eredetű?

Figyelt kérdés
És erről nektek mi a véleményetek? Ahhoz képest, hogy Magyar tehetségkutató?
2010. aug. 21. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozni mindenkinek lehet. Az előzőekben is volt sok roma és nyert is már roma nem is egyet. Ők is magyarok. De nem magyar tehetségkutató, más nemzetiségűek is voltak már nem kevesen.
2010. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó tudom és nem csak a cigányokra értettem, hanem mindenkire. Tudom, hogy mindenkinek meg kell kapnia a lehetőséget. De a végén amikor beadták azt a srácot, aki jelentkezett a megasztárba és meghalt. És szép hangaj volt, nekem tetszett akkor kiakadtam. Tudom, hogy ez senkinek sem a hibája, csak ezek a kérdések merültek fel bennem.. Meg itt x Faktort rendezni, amikor a szép hangú emberek nem is jelentkeznek ilyesmikre, csak a túlfiatalok, képzetlenek és a munkanélküliek.
2010. aug. 21. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Arról nem ők tehetnek, hogy ki jelentkezik. A szépségversenyekkel is ez a helyzet, oda sem jelentkezik az összes szép nő, sőt...
2010. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
annyit röhögtem a megaszaron, olyan jó kedvem lett, és majdnem elsírtam magam a csávón utána :'( Szegény... olyan igaszságtalan az élet
2010. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*igazságtalan
2010. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minél butább egy ember, annál kevesebb az önkritikája. Így elég bátrak kiállni iszonyat hamis hanggal is.
2010. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen nagyon jó a megfigyelésed -.-" És elmondom neked hogy pl. a Kökény Attila is cigány és gyönyörű szép hangja van :D Ezerszer többet ér mint ezek a Flour, és Sp hulladékok!! ;)
2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szuper. Örülök ennek a mélyen szántó észrevételnek.

Caramel is cigány. Gáspár Laci is cigány. Nem érdekel. Nekik van hangjuk.

Csak nem tudom, hogy miért ekkora média fogás, hogy a cigányokat rakják be., akik se írni se olvasni, se beszélni, se kommunikálni, se semmit nem tudtak. Ott volt az X-Factor abba is mutattak elég érdekes produkciókat, de ott a tehetségre mentek rá.

A Megasztártól felment az agyvizem, hogy 2 hónapig csak a szarakodást láttam.

2011. aug. 2. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!