Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol érdemes elkezdeni olvasni...

Hol érdemes elkezdeni olvasni az alábbi képregényeket?

Figyelt kérdés
Pókember, Batman, Daredevil, és Zöld Íjász képregények érdekelnének. Mindegyikből van egy csomó, tanácstalan vagyok. Ill. jól tudom, hogy magyarul egy csomó minden nem jelent meg vagy ha igen, akkor is hiányosabban? (pl. a pókembernél)

2021. máj. 3. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Akkora a képregény tárház h ha egész nap azt bújnád sem érnél a végere 70 éves korodnál hamarabb.

Azt javaslom h néz ki magadnak egy képregény sorozatot és azt olvasd el. Aztán ha tetszett akkor nézd meg h az írónak vannak-e más képregényi még.

Én például eddig egy képregényt olvastam; amit ajánlani is tudok, az pedig "Tom King: A vízió" . (Számomra Vízió a filmekben közönbös karakter volt de ez a képregény zseniális)

Holnap linkelek majd két linket amin össze van gyűjtve néhany képregény sorozat neve/kiadási ideje.

2021. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!