Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek influEszter...

Szerintetek influEszter vissza fog térni a titokra?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja miről van szó, könyörgöm kíméljen meg a felesleges "azt se tudom ki az" "én nem tiktokozom" kommentektol <3

En nagyon bírtam a csaj stílusát, imádtam a livejait, jófej, vicces és közvetlen volt és nagyon jól látta a dolgokat véleményem szerint. Hibázott ezzel a whispertonos dologgal kapcsolatban, nem úgy reagált ahogy kellett volna. (ez emberi dolog, de szegényre most mindneki raszallt) szerintetek meg vissza fog térni? Nekem eskü hiányzik.



2021. máj. 5. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Azt se tudom ki az, én nem tiktokozom.

Amúgy meg honnan tudnánk, hogy ő mit tervez a kis fejében?

2021. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Egyer értek veled vele kapcsolatban. Szerintem ha lecsendesednek a dolgok még ez a "vita" simán lehet hogy visszatért. Sokan szeretik még szerintem
2021. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reméljük :) amúgy szerintem akik bírták, azok továbbra is bírni fogják, akkor is, ha nem értenek vele ebben a balheban 100%osan egyet :)
2021. máj. 5. 17:49
 4/7 anonim válasza:
56%
Azért amúgy nem kellett volna ilyen gyerekesen kezelni ezt a dolgot.
2021. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
66%
Utolsó vagyok, mármint az eszternek
2021. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezt szerintem se így kellett volna. De úgy gondolom aki ezek előtt megszerette, az ezt meg tudja neki bocsátani :)
2021. máj. 7. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Tonfan, de ebben az egyben nagyon igaza volt. De azért szerintem Esztert sokan szeretik, és ha jól tudom, már visszatért
2022. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!