Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy vennétek rá anyukátokat...

Hogy vennétek rá anyukátokat hogy engedjen el bulizni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nem nagyon enged anyukám sehova.

Nem szoktam eljárni , de most lesz egy nagyon jó buli , ahogy olyan bnőmmel megyek akit szeretek és a szüleink legjobb barátnők.

szerintetek mit mondjak hogy elengedjen tutira?


2010. aug. 23. 18:20
 1/5 anonim válasza:

Anya, tépek bulájba. Csokker :)


kb. ennyi...

2010. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D nyilván elenged
2010. aug. 23. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és fiú, 14évesen mentem el először és kb úgy nyomom mint az első. Vagyis már nem is szólok mert tudja, hogy péntek vagy szombat buli és lehet nem alszok otthon. Aztmondja amíg nemtörténik baleset (alkohol miatt) érezzem jól magam.
2010. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezz rá, hogy mehetsz e. de tényleg jobb ha inkább tényként próbálod vele közölni. szóval inkább úgy, hogy 'anya, holnap lesz egy buli, amire el akarok menni'.

ha mégse engedne, akkor ott a legjobb bnője, hogy meggyőzze :D:D ezt a kártyát is kijátszhatod :D

2010. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen azt bevetettük tegnap bnőmmel :D beszéltek erröl azt mondta anya talán elenged..

köszi a válaszokat =)

2010. aug. 24. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!