Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MAVIC PRO vs AIR ? Mondjatok...

MAVIC PRO vs AIR ? Mondjatok pro és kontra érveket! Azonos árban és azonos állapotban melyiket ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés

aki tapasztalt drónos, attól venném szívesen a véleményét. youtube-videót néztem sokat, de csak még jobban elbizonytalanodtam :)


mindkettőből találtam szinte használatlant azonos árban, tehát úgy tűnik, ez nem szempont.


köszönöm



2021. máj. 15. 08:51
 1/2 anonim válasza:

Nekem volt mindkettő

Attól függ mire szeretnéd használni

Szórakozás céljából bőven elég egy Air

Viszont ha profi felvételeket , képeket akarsz csinálni akkor inkább Pro

Nagyobb hatótáv, Stabil jel, jobb kamera,

2021. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ja hogy a kamera is eltér? azt hittem, abban egyeznek.


a jelre viszoint máéstól is hallottam panaszt, és azóta akikkel bezséltem, eléggé ledumálnak az Air-ról, állítólag nem túl sztabil már 300 m-en se.

na sebaj, sztem a Pro lesz a nyerő, már csak az a nagy parám, h látom, abbahagyták hozzá az alkatrész és az aksi gyártását is szándékopsan, mert ez az üzletpolitika, h vedd meg a Pro 2-est, éás hát azért így necces kidobni pl 180 ezres, hogy esetleg fél év múlva már nem is tudom használni egyáltalán (körbetelefonáltam már midnenkit, de csak megerősítették h tényleg így van és össz 1 db utángyártott aksi van országosan és ennyi).

érdekes na ...


Neked Pro van? és nem gond ez az aksi-kérdés?

2021. máj. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!