Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lett a Cyberpunk 2077...

Milyen lett a Cyberpunk 2077 PC-n, pro és kontra szemszögből, részletesebben?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Pro: vannak benne érdekes küldetések, jól van megírva, az asztali szerepjáték rajongói imádni fogják.

Kontra: Minden más. Az év legnagyobb játékos csalódása, pedig nem vártam tőle sokat.

2020. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

izmos vas van alatta akkor nincs gond. Bár a bugok idegesítőek és rontják a játék élvezetét sokszor. Természetesen a hype amit vertek köré nagyobb lett mint mindig. Nem kell túlgondolni.


A küldik közben scriptelt forgalom igencsak zavaró.

2020. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pro: Egy jól összerakott történet és immerzív világ.


Kontra: Bugos. Szerencsére semmi game breaking, de a játék nagy hangsúlyt fektet az immerzióra és a bugok pont ezt törik meg.


Viszont fontos megjegyezni, hogy ezeket a kozmetikai hibákat javítani fogják. A Witcher 3 sem volt bugmentes, amikor megjelent.

2020. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

pro - visszaadja a Cyberpunk 2020 világát, a 80-as évek végének neonfényes hangulatát, ezt nagyon jól fogták meg a készítők, nem modernizálták túl a világot.

- A történetben feltűnnek a klasszikus Cyberpunk elemek, aki ismeri a Cyberpunk 2020 világát, az sok dolgot fedezhet fel.

- Jól balanszírozott rendszer a harc és hackelés között.


- Kontra: Nem igazi szerepjáték lett, csak a mai fiataloknak megfelelő lebutított hibrid. Meghagyták a statisztikai sebzést, de nem körökre osztott a harc, mint pl a New Vegas-ban.

- Kevés a kezdő életúti választás. Nem lehetsz Media, Rockerboy, Techie, Cop, Fixer. Igazából mindegy, hogy nomad, vagy corpo vagy, úgyis Solo leszel. Még csak nem is netrunner. Ez számomra nagy hátrány.

- A karakteralkotásnál nincs kockadobás, és nincsenek valós statisztikák ez a perk rendszer a legrosszabb, amit egy szerepjátéknál kitalálhatnak. Megölik vele.

- Kevés a Skill, amit felvehetsz, illetve specializálódhatsz. Ennyi idő alatt a teljes C2020 szabályrendszert át tudták volna ültetni, sajnos lebutították

- Teljesen kimaradt az IP Multiplier rendszer, ami a szerepjátékban a fejlődést befolyásolta keményen.

- Fegyverek sebzése nem D-ben van megadva, azaz nem kockadobás multiplierre kapjuk meg, nem látunk bele a valós hatásokba.


Összességében - egy a hangulatot nagyon jól visszaadó, jól játszható játék (nagyon jól optimizált, gyenge pc-n is jól fut), ami sajnos nem szerepjáték, csak egy hibrid és sajnos messze nem olyan keményvonalas, mint mondjuk egy Morrowind volt anno.

2020. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon régen játszottam már játékkal, de az utóbbi időben mindkét dolog amit vártam egy nagy csalódás lett. Először a Death Stranding, az is egy túlhypeolt szar, béna és elavult történettel, a játék azt mondja, hogy "make connection", erre pár hónapra rá az egész világban a disconnection és stay home lesz a túlélés kulcsszava.

A Cyberpunk legnagyobb baja az, hogy elavult. 8 éve kezdték el fejleszteni, akkor még pont jött be a menőbe a neonfényes dolog, azóta eltelt 8 év, és másfelé haladt a világ, meg itt a vírus, és közel se ilyen világ van most, mint a játékban, meg össze-vissza lopkodott az egész történet és képi világ.

Arra tökéletes, ha odaadják ingyen és találsz egy kukában mellé egy PS5-öt vagy egy erős gépet, akkor eljátszogat vele pár napig az ember, de ilyenért pénzt nem adnék.

2020. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg RPG-nek hívják a szinte teljesen FPS játékot. Az RPG nekem a rombusz felülnézetes szerepjáték, de ahol fegyver látszódik first person-ba, az soha nem volt RPG.
2020. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

6os, de vaskalapos XD Ennyi erővel a Civilization IV az RPG, de a Kingdom Come Deliverance nem:D



PRO: hangulatos és tartalmas helyszínek, jól megírt karakterek, jól eljátszott karakterek, részletekig kidolgozott világ. Csak úgy sétálgatni a városban is jó érzés, és kb mindig történik valami. És az én gépem a minimum rendszerkövetelményeknél cska kicsit van feljebb, de meidumon szépen elfut és még így is nagoyn szép a látvány.


Kontra: az autóvezetés elég kényes


Zavaró buggal nem találkoztam. De idővel majd javítják őket. A Witcher 3-nál is ez volt, csak ott nem voltak ekkorák az elvárások, mint most.


Véleményem szerint elsősorban a konzolosok sírnak (kb jogosan, mert ott nem fut úgy, mint PC-n), illetve azok, akik úgy felültek a hype-vonatra, hogy nem fogták fel mit fognak kapni.


Van benne már vagy 7 órám és fősztoriban még a prológust se csináltam meg:D tartalmas jószág.

2020. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!