Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen KÜLFÖLDI youtubereket...

Milyen KÜLFÖLDI youtubereket ismertek, akiknek van discord szervere?

Figyelt kérdés

Azért emeltem ki a külföldi szót, mert a magyar youtuberekről már feltettem egy kérdést nem rég. Ugyanez a kérdés, csak magyarokkal. Ez a kérdés annak a párja.


Mindegy a youtuber tematikája, a lényeg, hogy külföldi legyen és legyen discord szervere.


Kiket tudtok?


A válaszokat köszi! :)



2021. máj. 18. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen célból kell ez az információ? Tudnék mondani párat, de trollszűrés van.
2021. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy belépjek, hogyha érdekel a youtuber tartalma. A szabályokat elolvasom és betartom. Igaz, nem mindenhol vagyok aktív, sok szerveren csak olvasó vagyok.
2021. máj. 22. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:

Leírom pár kedvencemet, témákkal, hátha mást is érdekel:


Jeremy Fragnance discord (parfüm)

IKNKfx (forex)

Teamagers (tiniknek)

The North Star (crypto)

2021. szept. 3. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, Max D. Capot ki is hagytam, Témája ázsia.
2021. szept. 3. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:

obese to beast - edzéssel, diétával, fogyókúrákkal kapcsolatos videókat véleményez (általában nagyon durván lehúzza őket) de baromi jó humora van

Chloe ting - fitnesz videók általában

Jame Scholz - study streamer leginkább, van pár vlogja is. a discrodján baromi jó tanulós közösség alakult ki, én többször kaptam segítséget is onnan

2021. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Dobtam is egy zöldet és be is nézek 1-2 napon belül. Mindig szeretek új arcokat megismerni. :)
2021. szept. 4. 23:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Adam Something nevű is megemlítendő. :)
2021. nov. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!