Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb igazságta...

Mi volt a legnagyobb igazságtalanság történetekben?

Figyelt kérdés

Az eddig látott filmek, sorozatok alapján. Olvasott könyvekben, esetleg animékben vagy bármilyen történetben, ami eszetekbe jut, számotokra mi volt a legnagyobb igazságtalanság? A legfájdalmasabb? Lehet ez visszatérő szabály, fordulat, vagy kiragadott, konkrét pillanat.

Nekem ez a halhatatlanok témában van. A "megakarok halni", gondolatokkal élnek évtizedekig vagy kitudja, de nemtudnak és eljön a pillanat, amikor "nem akarok meghalni", és persze ilyenkor kell menniük.

Láttam és olvastam már jópár alkalommal és mindig sikerül rendesen megsiratnia. Ha jól megvan írva, ha nem akkor is hagy egy pici nyomot bennem az ilyesmi, már alapból, de ha rendesen megírták tényleg elmegy a százas zsepi.

Várom a ti véleményeteket is!



2021. jún. 20. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az animèknèl volt, nagy animès vagyok már 7 éve

-.- szóval volt időszak mikor csak azt néztem. Sok van de ha még kell említenem egy két esetet akkor az egyik az a Narutoba, ott anyi igazságtalansàg van, és anyira mèly nyomot tud hagyni így a nézőkben is. Gondolok én itt Itachira ami vele történt nagy igazságtalansàg, nem csak konkrètan Itachi de az egész Uchiha klán, akkor Madara mindenki gonosznak látja de igazából az előítéletek miatt került oda ahová, Obitora akinek az élete romokban hever kiskora óta, csak tárgy volt madara kezèben pedig anyira jó szívű karakternek mutatják be, Gai aki csak Taijutsu-t tudott használni és a Borutoban mèg ettől is megfosztották, már nem olyan mint régen. Minato és Kushina halála is, anyira igazságtalan. És az Akatsuki meg... mindenki őket hiszi gonosznak pedig a világ tette ezt velük, és a végén ugye a jó nyer mint mindenhol.

A Dragon ball-t említeném mèg meg, nagyon igazságtalan ami Broly-val törtènt, csak azért mert tehetsègesnek született rosz élete lett, aki látta tudja miről beszélek.

Most így a két nagyobb animèt hoztam fel példának mert ezt a kettőt mindenki ismeri de még számtalan van amivel hát nem vagyok kibèkülve.

16/L

2021. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A Banana Fish vége. Annyira öncélú és felesleges, hogy legszívesebben megtépném az alkotót. Fogalma sincs arról, hogyan kell tragédiát, vagy akár drámát írni.
2021. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Stephen King-től a Cujo. Szerencsétlen nő, annyira próbálkozott... :'(
2021. jún. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelső Chunin vizsgán, amikor Hinata Nejivel párbajozott, és Neji direkt arra ment, hogy halálos végkimenetelű meccs legyen.
2021. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok aimét láttam eddig,de van egy anime amiben volt egy olyan jelenet ami elég rendesen magrázott és egy jó ideig sokkban voltam..

Death Note animéről van szó..


SPOILER VESZÉLY!!



Amikor Lightnak a főgonosznak sikerült megölnie L-t a kiváló és magas inteligenciával rendelkező nyomozót ott azthittem földhöz vágom a laptopom..Úgy éreztem ez nem igazság,hogy igy ért véget az élete,azthittem végig bent marad a történetben..(ő volt a kedvencem)Erre ez lett..Még el is sírtam magam.

2021. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!