Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » El akarok kezdeni élni, de...

El akarok kezdeni élni, de hogy kezdjek neki egyedul?

Figyelt kérdés
Nincsenek barataim, egy sem. Eleget sirankoztam meg sajnaltattam magam az eletben es eleg. Mostmar elkezsenek kicsit elni is amig lehet, bulizni, csajozni stb. De nincs egy baratom sem, akivel mehetnek vagy akarmi, hogy kezdjek neki?
2021. jún. 23. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs semmi hobbid? nem sportolsz semmit? iskolából SENKI ismerősöd, barátod nem maradt?
2021. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat: járj el valami hobbihoz kapcsolódó helyre: sportkör, művészkör stb.
2021. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg a munkahelyem is olyan hogy nap nagy reszeben egyedul vagyok, max a fonok nez ram neha, de semmi es amugy szeretem mert nyugis kis hely, de hazamegyek aztan pihenek, filmet, sorozatokat nezek ilyesmi eleg unalmas es nem eltem ki magam kicsit sem. 25 eves vagyok mar, de talan meg par evet lehetne, mert nem akarom hogy majd kesobb ez bantson, hogy nem eltem.
2021. jún. 23. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked kell nyitni! Próbálkozz elhívni szimpatikus embereket futni, bicajozni, vagy más hobbi tevékenységhez...
2021. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!