Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szüleim...

Mit csináljak ha a szüleim eltiltanak a gépezéstől, a telefonozástól és a tv nézéstől?

Figyelt kérdés

Holnaptól nem telózhatok, gépezhetek és tévézhetek. Mit csináljak a nyári szünetben?


Olvasás= olvasok mindennap, de nem akarok azért egésznek csak olvasni.


Séta/futás a szabadban= A szüleim nem engednek el egyedül csak max. a tesómmal (de ő nem akar futni/sétálni menni)


Találkozás barátokkal= Egyrészt nem tudom így megbeszélni velük, másrészt meg a közelünkben nem lakik senki. Jó egy de ő vele már rég összevesztünk.


Medencézés: Most még egy 5 napig nem tudok a női bajom miatt.


Tábor= Később lesz.


Edzés= Mindennap edzek. De nem akarok egésznap.


Napló írás= Nincs olyan füzetem és utálok is naplót írni.


Főzés= A szüleim nem engedik hogy egyedül főzzek, ők meg nem segítenek a munkájuk miatt.


Házimunka: Mindig segítek amiben kell, és amit megkérnek.


Több dolog nem jut eszembe.


Egyébként a nap legnagyobb részében lent (a szüleimnél) kell lennem. Ők online dolgoznak így titokban sem tudok telózni. Ráadásul kb. egésznap akkor csendben kell lennem, mert ők dolgoznak. És kb. egésznap hallgatható ahogy beszélgetnek a munkatársaikkal


Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek.


Negatív kommenteket mellőzzük.


A szüleim nem mondták el mennyi ideig leszek elvonva ezektől.

És azt sem tudom mi miatt, mert nem is ültem a gép előtt olyan sokat inkább olvastam, edzettem meg az osztálytársaimmal és a Bff-emmel beszélgettem és ez inkább a legnagyobb bajom, hogy ha írni fog én nem fogok válaszolni, mert el leszek vonva ezektől és emiatt azt hiszi majd hogy nem vagyunk barátok és akkor senki nem lesz a barátom. Ezért aggódok viszont most ilyenkor nem írhatok neki mert már késő van és utálja ha ilyenkor zaklatom. (Egyébként mindennap dumálgattunk de nem sok időt kb. 1-1:30 órát)


Mégegyszer kérlek segítsetek mit tegyek, hogy Bff-ek maradjunk. És mit csináljak így a nyári szünetben.



2021. jún. 29. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ásd bele valamibe magad, egy izgalmas témába, tűzz ki magadnak egy célt ezzel kapcsolatban.

Mik érdekelnek?

2021. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg gördeszkázni
2021. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.kommentelőnek: Szoktam lovagolni járni de mivel nyári szünet van így csak 1 lovagló táborba megyek. Szoktam Rocky-ra járni de a vakáció miatt most ezt is csak 1 táborban csinálhatom. Ezeken kívül amik érdekelnek azt nem tudom csinálni. Pl.: Szeretek vlogolni de mivel el fogják venni azokhoz is a cuccaimat így nem tudok vlogolni. Szeretek könyvet írni, de ahhoz most nincs ihletet és amit eddig csináltam könyvet abból kb. az összesen utána kellett néznem néhány + dolognak. Szeretek nyelvet tanulni csak azt is internetről tudok tanulni, mert a szüleim nem akarnak ilyen könyveket venni nekem. Szeretek labdázni (pl.:focizni, [tudom, hogy lány vagyok de attól még csak úgy szeretek] kosarazni) de nincs kivel...
2021. jún. 30. 00:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj a barátnődnek, hogy nem leszel, mert letiltanak. Add meg a vezetékes számotokat, ha van, azon megbeszélhettek találkozót.
2021. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a tanulmányi eredményed romlott? Mennyit szoktál beszélni a szüleiddel,figyelsz rájuk? Jó viszonyba voltatok eddig,vagy volt valami konfliktus nemrég ami miatt lehetett?
2021. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2.kommentelő: Egyedül nem engednek sehova :/
2021. jún. 30. 01:17
 7/12 A kérdező kommentje:
4.válaszolónak: Nincs vezetékes telefonon keresztül. De akkor írok neki, hogy ne sértődjön meg.
2021. jún. 30. 01:18
 8/12 A kérdező kommentje:

5.válaszolónak:


1.kérdésre: Nem, egyáltalán nem. Kitűnő lettem és 9 dicséretet kaptam év végén.


2.kérdésre: Igen figyelek rájuk, és sokat beszéltem velük.


3.kérdésre: Nagyon jó viszonyban voltunk eddig a szüleimmel.

A régebbi "bff-emmel" összevesztünk év vége felé és amikor nyaralni voltunk a családdal akkor rám írt, hogy bocsánatot kér meg még összevissza hazugságokat írt és én nem tudtam mit írjak erre vissza ezért megkérdeztem a szüleimet, hogy mit írjak vissza ők azt mondták, hogy én is kérjek tőle bocsánatot meg hogy értsem meg őt (mert neki a szülei éppen válnak), és legyünk újra öri barik én viszont nem akartam olyannal barátkozni aki csak kihasznál/kibeszél és emiatt összevesztünk a szüleimmel meg megtiltották, hogy az egyik osztálytársammal akivel barátkoztam miután összevesztünk a másik lánnyal.

Azóta egyszer látták, hogy épp dumálok vele (akit megtiltottak hogy barátkozzak vele) amiatt leszidtak.

Viszont azóta nagyon nem volt semmi konfliktus a szüleimmel, ami miatt elvehetnék.

Csak ma (illetve tegnap) mondták, hogy holnaptól nem telefonozhatok, nem gépezhetek és nem tévézhetek. :(

2021. jún. 30. 01:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én ezért cserébe akkor megkérném, hogy álljanak elő valamivel ők is. Akkor legalább nyelvkönyvet vegyenek neked, vagy egy olcsóbb hangszert amin elkezdhetsz tanulni (max ha bejön vesztek egy minőségibbet). Vagy esetleg tanulj meg rajzolni, festeni viszont ahhoz is be kell vásárolni.

Ha nem engednek semmit mit akarnak ezzel elérni?


(+ Ha szabad tudni hány éves vagy?)


17/l

2021. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
U bocsi most láttam, hogy leírtad ezeket. De ez elég nagy butaság a részükről, hogy felnőttként így kezelnek egy konfliktust.
2021. jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!