Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween party ötletek?

Halloween party ötletek?

Figyelt kérdés

Halloween buli? Ötletek, játékok díszletek?Korán elkezdem szervezni

Halloween bulira szeretnék játékokat,díszleteket,jelmezeket.... Ha tud valaki ilyent akkor légyszíves írja le ide.

Jók weboldalak is esetleg linkek képekhze oldalakhoz.

Annak is örülék,ha valaki egy jó partykellékes bolto ajánlana Komárom-Esztergom megyében,vagy Fehérváron


2010. aug. 28. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Másold ki az elátkozott videókazettát egy kazettára, nzesd meg velük, majd egy hét múlva öld meg őket, hogy hiteles legyen.
2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Minek akarsz te hülyevín bulit rendezni.

Egy giccses amerikai ünnep, aminek nálunk nincs hagyománya.

Ha mindenképp álarcba akarsz bújni, várd meg a farsangot, ha meg csak bulit akarsz szervezni, ahhoz nem kell különleges indíték.

2010. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát,mert talán a gyerekek vagyünk és ezt élvezzük,és hangulata is van a bulinak%!!
2010. aug. 29. 12:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ó,én is pont Halloweeni bulit akarok rendezni! Hát sztem először is,csinálj egy időrendet,hogy mit mikor,metől meddig csináltok,lehetőleg nagyon sok programmal,mert akkor jó! :D Szerepelhet benne(ami sztem nem jó kihagyni),ijesztő filmnézés,de ha te azt nem akarod,lehet akár vígjáték is! :)

Ha kiengednek sötétben az udvarra,azt is lehet! :D Akkor játszhattok akár társasjátékkal,rémsztori mesélés,vagy akármiylen sztori. VAGY: nagyon eltudunk a barátnőimmel hülyülni egy játékkal. Az a léynege,hogy téptek kb 30(lehett több,kevesebb,ajánlom a többet)cetlit,és mindegyikre ráírtok valami zeneszámot VAGY személyt. Ha kész,egy sapkába bedobjátok a cetliket. Összekeveritek.És az kezd a húzással,aki a legfiatalabb(vagy iylesmi,mind1),és ha személlyel játszotok,akkor azt kell eljátszania,akit ő húzott,ha zenével,azt kell ELÉNEKELNIE amit ő húzott! :D Jó kis játék.

A Bulit feldobja ha OTTALVÓS BULI! Persze csak ha engedik(nekem speckó igen,11 éves vok,panelmban lakom! :D)És dekoráció: Én azt szoktam csinálni,hogy van az az erős zsineg szerűség,és a lámpámon keersztül a szekrényemig,stb,tehát iylen összevissza rencert alkotok a plafonon(a zsinór egy kicsit lelóg,tudod,mint a farsangi képeken :D).És a zsinegre ragaszthatsz iylesztő Halloween fejeket(tökfej stb),gyertya,bármi,a Kreatívitás nyer! :D A gyerekek naon kreatívak! :P Akkor ha van rá szabaidőtök pl hétvégén vehettek egy úritököt(a tipikus Halloweeni tök),és kivághattok belőle ilyesztő arcokat,persze a tök belsejét távolítsd el,és a tetején is csinálj egy lyukatés akk beletudsz tenni egy mécsest,és kifejezetten ilyesztő! :O (ha ilyesztő arcot vág a tökfejed) Akkor különböző Halloweeni mécseseket csinálhatsz,de ha csinálsz NAGYON VIGYÁZZ,mert akár csak egy kis lökés,leborul,és FELÉGETHETI A HÁZATOKAT! gyhogy ezt speckó nem ajánlom. A Haloweeni tököt viszont igen,mert ugye abba nem muszály mécses,de ha teszel bele,az biztonságos! :D Étel ital: Popcorn,vagy ha nem szereted,egyértelműen azt amit megeszel,de sztem jobb ha nasi,persze előtte pár órával legyen meg a normál vacsi is! :D De a kaja,piját beszéljétek meg a csajokkal/fiúkkal,hogy mit szeretnek. Én lány vagyok,szóval ezeket inkább lányoknak ajánlom. Vagyis fiúk is játszhatják,de sztem a fiúk(tisztelet a kivételnek)képtelenek házirendet készíteni! xD De mind1,a többit azért beszéljétek meg együtt. Egy csomó midnen játék létezik. A google a barátod! :D Remélem tudtam segíteni!

Üdv: Emma

2010. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az elején időrend és a végén házirend helyett listát akartam írni! xD
2010. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ezt már egy éve hogy írtad, de én tele vagyok ötletekkel! Ha akar valaki idén rendezni, itt szívesen vagyok segítségében! Én egy meglepetés bulit szervezek a lányoknak két barátnőmmel! Ki gondolná; Halloween buli lesz!

Ha valaki kéri, adok részletes leírást is mindenről!

Szórakozás: szellemidézés, Ki a gyilkos? -játék, almahalászat, A rémszoba kincse, A titkos levelek, ijesztő filmnézés, cukorka kéregetés, rémtörténet mesélés, tenyérjóslás, A boszorkány válaszai, Múmiajárás, tökvájás, és bármi, csak kreatívnak kell lenni!

Étel: Múmia-dog, Bosziujjak, Szellemhabcsók, Denevérsüti,

2011. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
milyen játék a rémszoba kincse????
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy szobát kidekorálunk és besötétítünk ijesztőre, lesznek ott levágott fejek, denevérek, csontvázak, szörnyek, stb. ijesztő zenét benyomunk, és elrejtünk egy könnyű helyen a szobában egy kis ajándékot. a bulin egyenként behívjuk a vendégeket, és időre meg kell találniuk az ajándékokat. (ha esetleg) nem sikerül nekik, akkor a sor végére állva újrakezdhetik
2011. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

köszi

és a titkos levelek az milyen játék mert nekem is lesz halloweeni bulim és szeretnék játékokat!!!!!

2011. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
A boszorkány válaszai, Múmiajárást hogyan kell játszani? :)
2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!