Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween party ötletek?

Halloween party ötletek?

Figyelt kérdés

Halloween buli? Ötletek, játékok díszletek?Korán elkezdem szervezni

Halloween bulira szeretnék játékokat,díszleteket,jelmezeket.... Ha tud valaki ilyent akkor légyszíves írja le ide.

Jók weboldalak is esetleg linkek képekhze oldalakhoz.

Annak is örülék,ha valaki egy jó partykellékes bolto ajánlana Komárom-Esztergom megyében,vagy Fehérváron


2010. aug. 28. 16:58
1 2
 11/15 jazminnagy válasza:

Tudom, hogy ez 2 évvel előbbi bejegyzés, de tudok ajánlani 1-2 dolgot. 13 leszek jövőre. Én is tartok majd halloweeni bulit és már nagyon készülök. Ha van kedved továbbra is tartani bulit akkor ajánlok neked pár dolgot. Tudom hogy veszprémben van de rendelni lehet, mi is onnan fogunk rendelni jelmezeket kiegészítőket..stb. [link] ez lenne az oldal. Persze tudok még hangulat teremtő dolgokat is. olyan kicsi fehér actimel szerű üvegekre rajzoljatok alkoholos filccel szellem arcot és ha van égőtök akkor fölakasztva mindegyikbe tegyetek, rögzítsetek egy égőt.

A villanyokra helyezzetek, rögzítsetek valami halloweenhoz illő (Pl. zöld) színű papírt vagy más anyagot. :D

Másrészt, ha tudtok bérelni, venni akkor a füstgép igazi hangulatot varázsol.A kommentelőknek köszönöm mert tőlük is vettem pár ötletet! Remélem tudtam segíteni!

Jázmin. :$

2012. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
én is 13 leszek jövőre és Jázmin a nevem... :D
2012. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 jazminnagy válasza:
Tényleg? :D Furcsa véletlenek. ˇ-ˇ
2012. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
33%
A ki a gyilkos? nevű játékot hogy kell játszani?
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ki a gyilkos játék: [link]
2012. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!