Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 20-30 éves korosztály miért...

20-30 éves korosztály miért néz Zsozéatyát?

Figyelt kérdés
Tudom sokan szeretik őt, nem csak a legfiatalabb korosztályból, de valahogy nem tudom feloldani magamban ezt a hatalmas ellentmondást, kérlek segítsetek. Mert én bele néztem ennek az embernek a dolgaiba, és egyáltalán nem szórakoztat, csak szekunderszégyent érzek, de valami feldolgozhatatlan mennyiségben. Akik ebben a korosztályben követik, kedvelik, miért?
2021. aug. 15. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A humor szubjektív. A te tapasztalatod közel sem vetíthető ki a többi emberre
2021. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jogos, azt hiszem még gyúrnom kell arra hogy ne magamból induljak ki mindig, ha a világot akarom megfejteni.
2021. aug. 15. 20:17
 3/15 anonim ***** válasza:

Csak kikapcsolódás képpen.

Jó tudom, ilyen esetben egy normális film sorozat is játszik, de az más.

Veszem az én példámat. 25 vagyok, tavalyi évem kuka volt, mert a virus miatt közel 1 évig nem volt munkám.

Ilyenkor a sok film, sorozat után amit már untam kicsit elkezdtem minden este nézni. (előtte is csak akkor nem olyan sűrűn)

Egyszerűen kikapcsolt, nem gondolkoztam a problémákon. Van egy sajátos humora, kinek bejön kinek nem. Tény hogy az egész banda dobott egy nagy löketet a karrierjében, szerintem nélkülük nem itt tartana.

Meg az elején én is így voltam vele mint te. Egyáltalán nem jött át a humora. De egy idő után rájössz hogy egy tök értelmes, normális ember. Amikor streamel az csak egy szerep.

Mindneki azt néz amit/akit akar. Ha egy 30 éves férfi is élvezi az én kicsi pónimat úgy mint egy gyerek, hát jolvan, kit érdekel? Az a lényeg hogy ő jól szórakozik rajta, kész.

Attól mert Zsozet idősebbek is nézik, nem azt jelenti hogy szellemileg visszamaradottak, buták stb. (mert már ilyet is olvastam)

Nem jöhet be mindnekinek, neked nem akkor nem kell erőltetni és kész. Keresel magadnak hozzád illőt. Nincs azzal semmi baj hogy különbözünk, mert nem lenne érdekes az élet ha mindenki egyforma lenne

🙂

2021. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Mindneki azt néz amit/akit akar. Ha egy 30 éves férfi is élvezi az én kicsi pónimat úgy mint egy gyerek, hát jolvan, kit érdekel?"


Az indianapolisi ámokfutó gyilkos egy ilyen én kicsi pónim rajongó felnőtt férfi volt.

2021. aug. 16. 10:02
 5/15 anonim ***** válasza:
ez az utolsó komment mi ez hogy ezt hogy?nem kell írni valamit csak hogy írhass valamit....
2021. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló konkrét válaszrészére reagáltam. Értelmezési problémák vannak?
2021. aug. 17. 14:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat agyalsz ezen. Ha teszik valami, akkor nézd, ha nem, akkor kapcsolj el, ennyi az egész. Azért van annyi különböző film, könyv, festmény, színdarab vagy akár internetes tartalom, hogy mindenki megtalálja a neki tetszőt. Akkor lenne értelme ennyire komolyan venni ezt, ha csak őt lehetne nézni és senki mást.
2021. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Komolyan örülök, hogy neked van időd ilyeneken elmélkedni és még annak is, hogy annyira érdekel a téma, hogy fel is dobsz egy ilyen kérdést a gyakorira.

Mit foglalkozol vele? De őszintén... Mi értelme van ezen agyalnod? Mi a célja a kérdésednek? Megkérdezed hogy mit lát a korosztályom Zsozeba... Szerinted releváns ez a kérdés?

Mert ha elmondom neked hogy én miért szeretem például, akkor ez még fogja változtatni a te véleményed? Vagy mit szeretnél kezdeni a kapott pozitív válaszokkal? Őszintén érdekel hogy a hozzád hasonlók miért teszik fel az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket... Vagy csak önigazolásra vágysz?

2021. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Vagy csak önigazolásra vágysz?"


Akkor úgy tettem volna fel a kérdést, hogy "Ugye szerintetek is kva szar zsozéatya?(csak igenlő választ fogadok el)" De szerintem nem így tettem. Szerintem pont ez a fajta viselkedésimód védi meg az embert attól hogy valami szemellenzős véleménybuborékba élő arogáns fäsz legyen, hogy próbálja megérteni a másik oldalt is, még ha nem is ért vele egyet.


Kielégítő volt a válaszom?

2021. szept. 1. 09:27
 10/15 anonim ***** válasza:

Önigazolni nem csak egyféle módon lehet, csak úgy látom ezt te nem tudod, vagy csak nem akarod bevallani.

Kielégítő volt a válaszod. Már csak azért is gondolom így, mert nem akarom tovább veled ezt a témát boncolgatni. Bőven elég volt. Mert te nem megérteni szeretnéd a miérteket, hanem felsorakoztani a "miért nem" - eket.

2021. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!