Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Farkas Timi vélemény?

Farkas Timi vélemény?

Figyelt kérdés
Én utálom eléggé és van bőven okom is rá. Kíváncsi vagyok ki mit gondol róla? Mennyire ismertétek ki az igazi arcát?

2021. aug. 19. 06:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint?
2021. aug. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most kezdi, ma is alkotni fog :D
2021. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én most raktam ki először ezt a kérdést 😅
2021. aug. 19. 08:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagyon kedveltem, de szokták mondani, madarat tolláról...


Akinek az rbence az exe, a Dezső Bence a haverja, és a botoxoltatást reklámozza kézenfogva Rebekával (amivel nem lenne baj, ha zömében felnőttek követnék, de a 10-14 éveseknek nem kéne még ezt is látni), arról megvan a véleményem.

Inkább nem írom le, mert hozzám nem méltó módon jönne most “ki belőlem”.

Álszent, felszínes bagázs, mind kapcsolatok, mind világnézet terén. Ezt velük egyidősen mondom. :)

2021. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem is értem ,a plasutikázás reklámozását miért nem tiltja be a kormány? Az tényleg hatással van a gyerekek mentális fejlődésére.
2021. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
#4 vagyok, nagyon jó kérdés, könyvet lehetne írni erről...sajnos.
2021. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak pár videót láttam ami alapján buta sutyerák, aztán ki tudja a valóságban milyen.
2021. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Timea nem foglalkozik a követőivel, igazából sose foglalkozott, másabb volt mikor még elkezdte, kislány volt, de R.Bencével meg már nagyon lehetett látni hogy a pénzre hajtanak. Undorító. Abba hagyta a videózást úgymond, le se szarja a követőit, instat is csak a reklámokra használja, és arra hogy villogjon az Auidval. Iszonyúan nagyzolós, beképzelt, arrogáns, bunkó nő. Barátnőket is csak cica babákat választ h kikkel spanol.
2021. aug. 19. 15:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Audival*
2021. aug. 19. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

5# egyetértek. A homoszexuálistól iszonyúan meg akarja védeni a kormány a gyerekeket. De arról szó sincs, hogy az insta meg tiktok celebek miatt már gyerekként úgy tervezik, hogy nem fognak ők sem dolgozni meg designer cuccokra, plasztikara vágynak már gyerekként.

Teljesen fals képet mutatnak a felnőtt valóságról.

Káros, amit Timi is művel. 2 forintért eladná magát bármelyik cégnek..

2021. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!