Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A shiver c. könyvről kérhetnék...

A shiver c. könyvről kérhetnék véleményt?

Figyelt kérdés
Nektek tetszett? ÉN még nem olvastam, de a jövőben szeretném. : )

2012. máj. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszett, végül is jó volt, bár nem fogom többször elolvasni. A második része megvan, az is jó, a 3.-at is elfogom olvasni, mert érdekel!
2012. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó könyv! :) Olvasd el nyugodtan. ;)
2012. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen olvasd el, ha érdekel, nagyon jó könyv. Én mind a három részét ajánlom, bár szerintem az első kettő az igazi.
2012. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első rész egész jó,de nekem is elég volt egyszer elolvasni.A második nagyon rossz volt,szerintem.Elolvastam,és mindig néztem,hogy h ány oldal van még ebből az unalomból.A harmadikhoz még nem volt szerencsém és szerintem nem is lesz.Ezt nem kellett volna ennyire túlkomplikálni,elég lett volna belőle egy könyv amiben minden benne van
2012. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első nekem is tetszett, azt többször is elolvastam, a második viszonylag jó volt, a harmadik viszont már nem kellett volna.
2012. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kikapcsolódásnak pont jó.
2012. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Szerintem könyvtárból kiveszem, de nem veszem meg:')

2012. máj. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!