Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Támogatnátok, hogy Magyarorszá...

Támogatnátok, hogy Magyarországon is lehessen a mozik büféjében rendes kajákat kapni és bevinni a filmre (pl. Hot dog) mint Amerikában vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés
Én támogatnám, többször volt már, hogy mentem moziba hosszabb filmre és előtte kicsit éhes voltam. Vittem be nagy popcornt, de jobb lett volna egy-két hot dog.

2021. aug. 23. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Én se értem miért nincs:D
2021. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Összekoszolnák az ülést, amin pár óra múlva egy másik ember ülne. Vagy a mellettük levő ember kabátját, ruháját, táskáját.

Én ásványvízen kívül semmit se engednék. Egyen előtte. Azzal nincs kifogásom, ha előtte a büfében hot-doggal szolgálják ki, csak bevinni ne lehessen, hanem előtte egye meg.

2021. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Én a nudizmust tenném kötelezövé a strandokon.
2021. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Erről eszembe jut egy réges-régi kolléga házaspár, akik valahonnan vidékről kerültek fel Pest megyébe, és az akkor még működő Május 1 moziba mentek péntek délután. Julcsikám drága csinált hagymás-zsíros-csirkehúsos szendvicset, mert hát ők nem vesznek mindenféle bótivackot, meg vitt nagy 2 literes kólás üvegbe "tejját" és nagyon jól érezték magukat. Képzelem milyen boldogok voltak a szagtól a környéken ülők.

Én nem támogatom, eleve a nachos és társai dolgot is baromságnak tartom. Csörög, csámcsog, böfög és iszonyat koszt hagynak maguk után az emberek :(

2021. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
a popcornnal így is akkora disznóólat tudnak csinálni maguk körül az emberek, bele se merek gondolni milyen retket hagyna maga után egy hotdog vagy hamburger
2021. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
#5 Ezért fizetik a takarítókat nem? Amerikában is gondolom sokszor hagynak koszt maguk után a mozizók, mégis ki tudják pucolni a termet a következő film előtt.
2021. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
#6 kárpitból szószt kiszedni 10 perc alatt? megnézném
2021. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, semmiképpen! Még a popcornt is úgy szét tudják szórni egyesek felnőtt ember létükre, hogy még! A kisgyerekes családokról ne is beszéljünk, mit tudnak maguk után hagyni. Bár ott viszik a Kubut, meg a rágcsát a gyereknek, mert "jaj, nehogy popcornt egyen még belemegy a fogába, vagy megfullad tőle, meg amúgy is egészségtelen!" De a sok édes keksz, meg csokoládé az nem. Főleg, mikor a gyerek a csokoládés kezét belekeni a szék karfájába. Vagy a háttámlába. Hát kösz, de nem ülnék oda utána.
2021. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
akkor már nem hot dogot csülkös velős pacal pörköltöt kéne bográcsból enni amúgy menj a VIP-be megéri árba ha éhes vagy
2021. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
6-os, mondd ezt ott, ahol vidéki kis egytermes mozik vannak. Nem mindenhol van 10-20 termes mozi. Amúgy megnézném, hogy a belekent ketchupot mennyi idő alatt szednéd ki a kárpitból úgy, hogy nyoma nem marad. És nem, a takarítók baromira nincsenek megfizetve + sok a nyugdíj mellett dolgozó takarító is. Annyi pénzért én sem törném magam.
2021. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!