Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csikizték már valaha a talpato...

Csikizték már valaha a talpatokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2021. aug. 30. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Pingvintollal, de kéretik az ilyen beteges csikifétises kérdéseket mellőzni errefelé. Ez nem szórakozás (témakör), hanem egy szexuális fétis vagy mentális defektus.
2021. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, írjátok, meg, hogy fiú vagy lány vagytok
2021. aug. 30. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, apám. Ujjaival, körmével... azt hittem, hogy ott halok meg. xd
2021. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
O.o Még ha a felnőtt részlegre írtad volna, akkor meg lehetne kérdezni, hogy erre... de most komolyan főleg az miért fontos hogy ki lány ki fiu?
2021. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
#1 Ne mond meg, hogy ide fétises kérdést ne tegyen fel bárki. Ha nem tetszik, ne szólj hozzá. Nem vagy te valami Atyus féle? Inkább te távozz.
2022. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem oktató oldal. Ha nem tetszik, állj odébb! Persze hogy érdekel, lány vagy fiú. Másként beszélgetünk!
2022. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Végül is csak közel egy éve inaktív kérdéshez sikerült " okosat " hozzászólni.
2022. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
... egy tiltott felhasználó kérdése alá. Tehát nem, ez nem a fétiskérdések felülete, sem csiki-miki társkereső.
2022. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem mindenkinek csinálták már legalább néhányszor, főleg gyerekkorában. Azt nem szerettem.

Én csak akkor szerettem, amikor korombeli lányok csinálták, főleg ha egyszerre csikizték mindkettőt.

De volt olyan is, hogy két lány barátom lefogta a lábam, és az egyik az egyik, a másik a másik talpamat csiklandozta a strandon. Csoda, hogy nem élveztem el, mivel a mezítlábas lábfejem erogén zónám, ha lányok birizgálják. :D

2022. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Általában a legyek szokták csikizni, amikor mászkálnak rajta. Nagyon szeretem, amikor mászkálnak a mezítlábas lábamon, köztük a talpamon is, a lábujjaim mellett ott szeretem a legjobban, de az egész lábfejemen, sőt a lábszáramon is szeretem. (Előző, a 9-es vagyok.)
2023. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!