Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is a véletlen...

1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyilván egyvalaki baromira unatkozik.
2021. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos egyén.
2021. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen válaszolnék, de ahhoz, hogy válaszolhassak hét linket nem vagyok hajlandó megnyitni, időm lopása lenne.
2021. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szokásos szavazós troll gyártja a kérdéseket a szintnöveléshez, hogy még rövidebb időközönként írja a hülyeségeit. Megint tiltották egy fiókját, ilyenkor ezekkel húzza fel a friss regisztrációt.
2021. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Instant kéne minden fiókját tiltani, tényleg nem tudom mit élvez ebben már jó ideje.
2021. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azzal a 4 pipás másik trollal együtt, aki az összes kérdése alá bekommentel valami hülyeséget (pl. szavazásoknál "egyik", "másik", "mind", "egyik se"), és megadja neki a figyelmet minden alkalommal.
2021. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyik se jobb, bár gondolom ezzel szekírozza. Régen én több kérdése alatt is megkérdeztem, normálisan, egyáltalán nem sértő módon, hogy miért csinálja ezt, egyszer sem írt normális választ, maximum annyit, hogy természetesen nem ő az aki a kérdéseket kiírja, és teljesen véletlen, hogy pont ilyen kérdés jutott épp az eszébe.

Az egyetlen gond, hogy a szórakozás részleget úgymond teleszemeteli, a kérdések jó része tőle jön. Aki még nem ismeri, annak az idejét pazarolja, aki meg simán segíteni akar a valós kérdéseknél, annak meg bogarászni kell, hogy, na ez " szavazós, troll " és az " Irénkés, Petrás, Evridikis " és hasonlók.

2021. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Véletlenek csak neked és a hasonló, gondolkodni nem tudóknak vannak.
2021. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne gyűjtsétek, hanem jelentsétek a kérdéseket. Ha kigyűjtöd neki, azzal csak segítesz, hogy gyorsan megnyissa a kérdéseket és törlés után egy új profiljával ismét válaszoljon rájuk sorban.
2021. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!