Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is a véletlen...

1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hiába vannak jelentve sajnos, mivel az oldal írott szabályzatának egyik pontja ellen sem vét, így nem nagyon törlik őket.
2021. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Végigjelentettem múltkor a "... jó ember (volt)" típusú kérdéseket (20-30), és utána tiltva volt. Sosem figyelmeztettek a moderátorok, hogy ne jelentsek ilyen kérdéseket, holott valóban nem szabálysértő a tartalmuk. Viszont a szabályzat szerint tilos spamelni és floodolni, ezek a kérdések pedig ilyenek.
2021. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor lehet mégis érdemes, pláne hogy tényleg egy rakatot írt ki, még ha több profilról is ment, azért elég feltűnően egybevágnak.


Bár az a baj úgy is visszaregel.

2021. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: A kérdésedre és a kommentedre amiben összeszedted a kérdéseket nyomtam egy " Más szempontból problémást ", de nem ellened irányul, csak gondoltam moderátorok is így könynedebben átlátják, igaz külön is lettek jelentve :)
2021. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Időd, energiád ráfordításával összegyűjtöttél egy csomó kérdést, amiről a véleményünket kéred.

Viszont: egy szóval sem említed, te miket válaszoltál rájuk, illetve válaszoltál-e bármit bármelyikre.

Ha nem tetted, miért akarsz minket rászedni arra, hogy végigolvassuk a linkelt kérdéseket - és a rá adott válaszokat, hogy véleményünk lehessen?

2021. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán zavarja, hogy egy illető itt trollkodik jó ideje, és nem tesznek vele semmit.
2021. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!