Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Anyaiigazságok csatorna ,...

Anyaiigazságok csatorna , nekem fura?

Figyelt kérdés
Követem egy ideje és állandóan eltűnik hónapokra, miért? Én viszonylag új követő vagyok. A kérdésemnek se pozitív se negatív indíttatása sincs. És nem kell a szokásos "mineknézel ilyet" "kiaz" stb kommentek.
2021. nov. 8. 08:04
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%
Volt már róla kérdés máskor is, oda nem írtam de szerintem nem az a szentasszony akinek hiszik sokan. Én egy faluban nőttem fel vele bár 8 évvel vagy 9el idősebb vagyok nála,nem tudom hogy 93 vagy 94es e, a bátyját jobban ismerem amugy, de régen is elmondhatom róla hogy pl sokat drogozott. Terhesség alatt cigizett, erről még facebook képe is volt. A pasihoz ugy lepett le külföldre hogy a saját anyjának se mondta meg hogy kiköltözik, mikor már kint volt mondta meg. A sulit is félbehagyta. Több közös ismerősöm van vele, mindent tudok róla. Ja és a párja ismerősöm facen,mert azt is ismerem met az anyósát, a Betti nem ismim, de a parja kitette hogy egyedülálló és egész nap megcsalós idézeteket posztol meg olyat hogy egy anya nem hagyja el a gyerekét csakúgy stb...szóval lehet új péló után nézett azért nem videózik. Én Szolnokra jártam suliba anno ő meg a tesójai máshova, azért se ismerem őket annyira ee rengeteg közös ismerősünk van, hallani lehetett ezt azt. Én azt se tudtam hogy videózik, nem nézek ilyeneket, kb 2 hónapja mutatta egy ismerős. Én se lakok már Tgy-n régóta de azért hallok látok ezt azt meg mondom a fickója ismerősöm is. Érdekes személyiseg..
2021. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
74%
Hu, ezeket nem gondoltam volna róla. Olyan kis visszafogott, szorgalmas nőnek tűnik.
2021. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
75%
Az nekem is feltűnő volt.Plussz egy ideje a férjét sem mutatta már és a gyerekeket sem.A közös videókat leszedte pl. férjes bevásárlást,és az anyósos élőzéseket is, sőt anyós eltűnt az ismerősei közül facen.Az, hogy mit mond a hegyen dolgozik, sofőr viszi,persze az is utólag derült ki,hogy már nem él a szolgáltatás pont nála, előtte senkinél nem derült ki.Nagyon magyarázó volt mutogatott zavarában össze vissza merre dolgozik kézzel lábbal közben nem nézett a kamerába a fele nem volt igaz,mikor kértétek pár mpre mutatta a helyet az egyik vidibe.Az az étterem a túra úton igen, oda kell munkaruha van netes oldala.Ő meg nem hordott.A jogsit két éve nem volt képes befejezni.A hirtelen tetoválásai a lábán a személye.A furcsa befejezésű élő videói.Az utolsó videó itt az anyósa írta neki valaki,az élőben.Upsz napközi lesz, közben ki derült anyós mégis ráér majd, de csak július végéig vagy,hogy? Ez előtte egy héttel még mikor napközit intézett, fizetett ki,nem derült ki.Fura.Most meg azt mondja nem érhető el anyós rá pár héttel az előben. Plusz a rengeteg hivatalos ügyintézés, gondolom segélyért, a konzulátus, a mindig kell intézni valamit, lehet a jogst is munkaügyi fizette neki, és nem fejezte be időben vissza kell fizetni, azt 2019 kezdte el, az oktató sose ért rá, ezért is telefonozott mindig, mindig ügyet intézett. Az elhagyott lakás kulcsa, de otthon nincs másik akkor betörtek magukhoz majd nyitott ajtó volt egész éjjel náluk? Nincs a Főbérlőnek se kulcs? Olyan storikat mondott vagy talált ki.Igen dohányos is, párszor ott látszik az öngyújtó az asztalon is a táskábol is került már élő.Mikor pl délelőtt vlogolt és férje sehol.Hát érdekes, a kommentekre nem is válaszol,letojja az aggódást, pedig biztos látja őket. De miért lépett le? Miért hagyta el a férjét? És a gyerekek ott maradtak a férjnél? Én csak a férje képét látom és a gyerekek vannak a képen, facen,de ,hogy mit oszt meg azt nem.
2021. nov. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Hát azt tette ki,hogy a megcsalás a legundorítóbb dolog meg ilyeneket,gondolom talált másik pasit, de nem tudom hogy ugyan a gyerekekkel mi van. Szerintem a csatornáját is törli hamarosan fogadjunk. Amúgy nem látunk bele az életébe, és nem hibáztatom teljesen mert az anyósa tipikud rátelepedő anyós kb élni se hagyta őket, lehet ezt nehezen viselte már. Másrészt tiniként ment ki oda, szült fiatalon 2 gyereket gondolom ez volt az élete hogy mosás főzés és 10 év után beleunt. De azért nem lesz neki egyszerű megoldani ott kint az életét.
2021. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem is tűnt boldognak. Biztosan volt valami a háttérben. Mindig olyan nyúzott feje volt ami egy 20on évestől ritka, úgyis beszélt néha mint akiben semmi élet.. most néztek sok videóját vissza. Sokszor mondja hogy azért takarít mert ha már benne nincs minden rendben legalább a lakásban legyen. Barátai is sokszor elmondja hogy nincsenek. Szerintem a pasi meg anyós allando kontroll alatt tartották, ki volt adva hogy itt a háztartás meg a gyerekek, ez van neked, és se dolgozni nem mehetett se szórakozni semmit, és beleunt. Én valami ilyesmit sejtek a háttérben.
2021. nov. 13. 10:19
 6/49 anonim ***** válasza:
Az anyóssal nagyon jóban volt.Igazából hiteles csatorna, anyai életet tükrözte. Szerintem ellenkezője ő imádta a háztartást vezetni,sütni, főzni, takarítani. Nem hiszem,hogy a bulika miatt, hogy nem mehetett és ezért. Inkább az a férje mehetett neki és ez zavarta, hányszor volt a férje a gyerekekkel? A gyerek közös a férje ps függő volt, és lehet bulizni is lejárt. Neki volt lehetősége autót is vezetni mig Betty mindig tőle fűgött , még egy vásárlás miatt is, a nyelvet is csak ő beszélte, szerintem abba unt bele mindent ő csinált, a jogsit is feladta be se fejezte.Most falun a garázsban mos,kályhával fűt,penészes falakkal hadakozik.Bár igaz mindezért férje dolgozott meg anyagilag.Szóval neki cserébe meg a háztartást kellett intézni.Én úgy érzem neki a férje hiányzott, sose voltak közös programjaik.Ellaposodtak.Ennyi, vágyott a szerelemre,a nem megszokásból puszira,hogy valaki nőként is értékelje szeresse,ne csak a főztjéért.
2021. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Az anyósa szefós de komolyan. Mint mondtam, ismerem őket. Évekig egy házban laktak kint majd szomszédok lettek évekre majd most hogy elkölzöztek is kb 5 perc autóútra elmondta hogy az anyósa kiakadt és majd az is oda költözik...

Menekült az anyósa elől kb, nem tűnik fel? Lehet hogy volt pár közös videójuk na és, attól még lehet rossz, megromlott viszony volt, gondolom anyós diktált mindent. Amúgy se bulira gondoltam feltétlen, de szerinted az egészséges hogy egy értelmes huszonéves nőnek se barátnői se semmi programja soha, se munkája? Hát ebbe aki nem 1 bites hamar beleőrül, nem hogy 10 év után kb. Nem muszáj bulizni járni, de 10 év alatt nem lett egy kisgyerekes anyuka barátnője vagy akárki akivel néha megigyon egy kávét vagy akármi? Gondolom oka van ennek is.....

2021. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Hát az nekem is fura, hogy ennyi év után senkije nincs ott. Nem engedték neki vagy mi? Van külföldön élő ismerősöm több is, ha nem is mély kötelékek, de azért mindnek van pár barátnő, haver. Ő meg úgy él ott mint egy remete ilyen fiatalon? Másrészt anyósa valóban egy ajtóval lakott arrébb évekig. Mégse jártak el a párjával soha sehova? Soha 2-3 órára az anyósa a szomszédban nem vállalta a gyerekeket? Gondolom direkt..nehogy jó legyen a kapcsolatuk.
2021. nov. 13. 11:45
 9/49 anonim ***** válasza:
Miért szefo az anyós? Eljárni neki lehet nem volt igénye nem? Tudtommal a rossz környék miatt költöztek vidékre ki.Igazából egyet nem értek a kommentekre miért nem ír annyit bocsi szünetet tartok de jól vagyok.Lehet net sincs neki? Vagy ennyire nyomás alatt lenne? A férje ki irja 1edül álló, Bettynél az vsn irva élettársi kapcsolat, lehet elvették a telójat.?
2021. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Csak nem.
2021. nov. 13. 17:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!