Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a könny csatorn...

Mennyibe kerül a könny csatorna átmosása?

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hónapos 1 hónapos kora óta váladékozik a szeme volt hogy napokig nem de aztán vissza jött mindig eddig csipásodott mostmár annyi könny folyik a szeméből, hogy 5 percenként törölgetnem kell.

Próbáltam meleg vízzel átmosni, kamilla teát is illetve szemcseppet, de egyik sem használt. Ezért kérdezem, mert most olvasgattam róla és elvileg ez mindenkinél bevált. Nem szeretném, hogy ne talán-tán nagyobb probléma alakuljon ki nála.


2019. dec. 10. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szemészet. Ingyen.
2019. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is gyerekorvos és ha a többszöri antibiotikumos cseppek nem használnak akkor jöhet a beavatkozás.

Mert, hogy ott lefogják a gyereket és kényszerrel csinálják meg neki. Habár lehet 7 hósan már altatni is kell hozzá.


DE nekem a kisbabámnak volt könycsatorna elzárodása , de az gyulladással jár, nem csak könnyfolyik, hanem gyulladás van mögötte.

2019. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hósan és kétévesen is csinálták. Nem altatták.
2019. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta a házi orvos, hogy kötőhártya gyulladása van, de nem hiszem az elmúlt volna már ennyi kezelés után.

Nagyon sokszor van olyan úgy kel fel, hogy nem tudja ki nyitni a szemét, mert össze van ragadva

2019. dec. 10. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes teljesen.
2019. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!