Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz családi...

Szerintetek gáz családi buliba egyedül menni?

Figyelt kérdés
A szüleimmel nem akarok elmenni mert ők nem akarják mert el vannak mindenkitől zárkózva. De viszont egyik “barátom” se ér rá soha és ráadásul zárt a rendezvény. De attól félek ha nem megyek el akkor csalódást okoznék(ez bonyolult dolog amúgy) mert sajnos sokadik alkalom. Szerintetek menjek el egyedül vagy az gáz?

2021. nov. 15. 12:32
 1/2 Miss Someone válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egyedül mész, és ha neked fontos, hogy ott legyél, akkor menjél! De te döntesz. Azt írtad bonyolult, amiről én nem sokat tudhatok. Ha haragban vagytok, vagy ilyesmi, akkor például én sem szívesen megyek egyedül. De ha jóban vagytok, és azzal, hogy elmész nem haragítasz magadra senkit, ráadásul, ha el is szeretnél menni, akkor mindenképpen azt mondom, menjél!
2021. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Se nem gáz, se nem szégyen! Szerintem menj el nyugodtan! Nem idegenek között leszel!
2021. nov. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!