Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az amire rengeteg pénzt...

Mi az amire rengeteg pénzt elköltöttél és később megbántad?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy széket majdnem 300 ezer forintért. Nem bántam meg, de többet nem tenném.
2021. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta miatt elkezdtem németet tanulni valami drága nyelvsuliban. Persze abbahagytam de vagy 200 be lett fizetve és valahogy elfelejtődött meg elköltöztem. Ennek kb.5 éve.
2021. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több free to play játékra is költöttem, összesítve olyan 100.000 ft környékén. Most már egyikkel se játszom de ha visszagondolok csak bánom hogy hogy lehettem ilyen hülye.
2021. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Onlyfanson elporgettem 40kt
2021. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7000 forintot költöttem egy nyelvtanitó alkalmazásra a telefonomon, nem tudom mit hittem. Kb 2 új orosz szóval bővült a szókincsem 7000 forintért. Nem nagy pénz, de fájdalmas belegondolni :(

Illetve belement vagy 600K a focis kártyákba érted én is gyerek voltam

2021. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
20-25 ezer forintot költöttem egy Free-To-Play játékra még 2017-ben. Pár évre rá beakartam jelentkezni, de kérte az átkozott google azonosítót, mert ugyebár google-s e-mail címmel regisztráltam, ami azóta már nem létezett. Úgy megszoptam ezzel a biztonsági hülyeséggel, hogy azóta nem fizetek egy forintot se egy free to play játékra.
2021. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Clash royalba én is beleöltem 25-30 ezret.. aztán már nem is játszok rajta egy éve lassan.
2021. dec. 3. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!