Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Egyetemi óra előtt nem olyan kellemetlen egyedül lenni?

Mások csoportban vannak, nekem meg ha nincsenek ott az ismerőseim egyedül vagyok és olyan kellemetlenül érzem magam. Más is érez így

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, iskola, csoporttárs, ismerős, szak, szaktárs, kar, felsőoktatás, társaság, kellemetlenség

szept. 7. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Én is voltam több órán egyedül, nem annyira zavart, mindig pakolásztam, átnéztem a jegyzeteket hol tartunk, válaszoltam üzenetekre.

Szerintem nem tűnik fel másnak sem, hogy te egyedül vagy-e, szóval nem kell kellemetlenül érezned magad. :)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont szept. 7. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valamiért olyankor pedig mindig rámtör a magány, mintha számkivetett lennék és nem tartoznék sehova. Tudom, elég drasztikusan fogom fel, de ez volt első évben és félek, hogy ez lesz most is. :(

# 2/13Időpont szept. 7. 22:23 Privát üzenet
Ismerkedj az új emberekkel, akikkel ott vagy. Nem kell új legjobb barátot találnod, csak egy havert akivel minden alkalommal váltasz pár mondatot óra előtt, rögtön nem leszel magányos.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont szept. 7. 22:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te ezt hogy csináltad? Mármint így elméletben olyan logikus, hogy odamegyek és leülök valaki mellé és valami random dolgot kérdezek. De a valóságban itt mindig megakadt a dolog és köv. órán már nem is köszönt..

# 4/13Időpont szept. 7. 22:56 Privát üzenet
Ismerkedj! Menj oda ha valaki egyedül van.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont szept. 7. 23:36 Privát üzenet
Előző vok: tapasztalatból mondom, 10-bol 9 szívesen beszélgetett

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont szept. 7. 23:37 Privát üzenet
Próbálj ismerkedni, olyan nincs, hogy senkit nem találsz. Ha nem is mindig, de azért az esetek többségében lehet találni beszélgető partnert. Nem kell 1-hez ragaszkodni, legyél kedves mindenkivel.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont szept. 8. 00:50 Privát üzenet
Én szinte minden órára egyedül megyek, sokkal jobb így nekem, mint társaságban.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont szept. 8. 11:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbálok akkor nyitottabb lenni, mert nekem egyáltalán nem jó a magány.. :)

# 9/13Időpont szept. 8. 12:54 Privát üzenet

#3as vagyok, köszönöm a 0% a sok nyomitól :* Ördögtől való ötlet szóba állni másokkal, igaz? :D

Kérdező, minden társas kapcsolatot fel kell építeni. Kis small talkokkal kell kezdeni. Leülsz valaki mellé, megkérdezed, h "bocsi, nem tudod honnan kell letölteni.../te megvetted már a könyvet". Nem baj ha amúgy tudod választ, találj ki egy beszélgetés indító kérdést. Ha az illető nem is köszön legközelebb, az nem téged minősít, hanem őt, keres másik embert.

Idővel meg ugye "összeszoktok", látásból ismeritek egymást, még könnyebb odalépni, hogy "ti mennyit készültetek a demóra", stb.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont szept. 8. 16:31 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan rossz mert már megint egyedül ülök. Tudnék valamait tenni?
Le lehet diplomázni egyedül, segítség nélkül?
Egyedül menni egy nagy rendezvényre ahol senkit se ismerek. A többiek meg ismerik egymást. Menjek? Vagy kellemetlen?
Nincsenek barátaim, szerintetek nagyon kellemetlen elmenni egyedül korizni?
Miért van az lányok, nők, hogy amikor egyedül járok-kelek az utcán, akkor kevés nő néz meg, de ha női társaságban megyek akkor még jól meg is néznek? Elég kellemetlen dolog szerintem.
Egyedül vagyok azzal a gondolattal, hogy sok anyuka teljesen fölöslegesen teszi ki a gyerekét az ultrahang vizsgálat kellemetlen hatásainak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!