Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki szórakozóhely...

Szerintetek ciki szórakozóhelyen maszkban bulizni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a kérdés relatívan nézve okos emberek szemében nem ciki, mert miért ne dönthetne úgy valaki hogy nem akar covidos lenni mondjuk egy Ötkertben. De mégis mikor voltunk és volt rajtam maszk láttam hogy mindenki néz és nem érti, akikkel voltam is furcsállották, pedig most mindenki covidos és bàr nem sokat ér a maszk tudom, de jobb mint a semmi, ha jól hordom és ffp😅 légyszi 20 as korosztályú ilyen helyeken sokszor megforduló fiatalok válaszoljanak, elsősorban az ő őszinte véleményük érdekelne. Köszönöm

2022. jan. 28. 13:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Légyszi az oltva vagy akkor minek kérdéskörbe most ne menjünk bele, oltva vagyok mégis elkaptam már oltottan… kifejezetten arra lennék kiváncsi hogy ti cikinek/furának gondoljátok e, ha maszkban bulizó embert láttok a klubban. Köszi
2022. jan. 28. 13:50
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem csoda hogy furán néztek rád már ne is haragudj!

Nem bántásból írom de ha maszkot húzol akkor másokat védessz és nem magadat tehát ha te meg vagy hűlve és nem köhögsz rájuk hanem a maszkba azzal érsz el valamit de még úgy sem 100% a védelem.

Ugyanúgy elkaphatod hiába van rajtad és ha rám hallgatsz akkor ahol nem kötelező ott nem is viseled.Én nagyon fulladozom benne és csak akkor viselem ha muszáj és átmegy rajta kb minden mint forró kés a vajon :D

2022. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ja és mindegy hogy oltva vagy e vagy sem,ez már bebizonyosodott jó ideje :D

Egy jó tanácsot adhatok:ne feszülj rá ennyire és ne félj mert nincs mitől

2022. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én tudatosnak gondolom magam és sokszor akkor is hordom a maszkot, amikor nem kötelező, viszont most egyet értek az első válaszolóval.


Ha szórakozóhelyen maszkot hordasz, az inkább azt az üzenetet közvetíti, hogy te vagy beteg, mert a maszk a vírusok továbbadását nehezíti meg, nem az elkapását.

2022. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szeritnem is fura, ott azért közel vannak az emberek a tömegben egymáshoz, pont nem a maszk fog megvedeni a virustol.
2022. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem amit mondotok, de az ffp3 as maszk elméletileg szűri is a levegőt. “ az FFP3 típusú maszkok a rákkeltő és radioaktív szennyezőanyagokat és a kórokozókat, mint például a vírusokat, baktériumokat és gombaspórákat is kiszűrik, a levegőben lévő részecskék legalább 99%-át szűrik meg 0,6 μm-es méretig védelmet nyújtva a toxikus, karcinogén és radioaktív részecskékkel szemben.” - tehát ez nem csak akkor jó, ha én vagyok beteg, hanem ha a levegő tele van vele, ami egy klubban nagyon valós. Mellesleg a családban van ex tüdőbeteg, miattuk vigyáznék ennyire, de értem amit mondotok, köszi a választ
2022. jan. 28. 14:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként multkor heavenben elég sok emberen láttam most hogy nagyon sokan covidosok, tehát mindenki eldönti maga úgyis, csak érdekelt mit gondoltok róla 😃
2022. jan. 28. 14:04
 8/10 anonim válasza:
27%
Én ffp2 maszkban+védőszemüvegben iszogattam a barátaimmal egy kocsmában.(3x oltott vagyok) Nem tűnt fel, hogy bárki furán nézne rám. A kockázatcsökkentés érdekében rövid italokat fogyasztottam, így csak 1-2 másodpercre kellett levennem a maszkot. A legnagyobb gondot az alkohol gőzös leheletem visszalélegzése okozta, csípte a szemem, plusz a szokásosnál jobban megártott a megszokott alkoholmennyiség.
2022. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Egészségügyi szemszög:

Ha félsz a vírustól miért mentél el a város egyik legzsúfoltabb pontjára? Itt annyit ért a maszk mint halottnak a csók, főleg hogy valszeg ittál is valamit, amit elég nehéz lenne maszkban megtenni.

2.Hozzáállás:

Most így őszintén szólva szórakozni mentél, és ez a maszkban való szenvedés semmiképp sem nevezhető annak.


Én jogosan néztem volna furcsán rád ha ott lettem volna.

2022. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz, azt viszont megértem hogy miért néznek rád furán. ha eltérsz a tömegtől akkor mindig ez történik. de kit érdekel hogy egy csomo ismeretlen ember mit gondol rólad? csak érzed jól magad ne foglalkozz velük!
2022. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!