Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a legjobb barátnőm...

Mit kezdjek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdetem járni a barátommal. Eleinte még nem volt gond az LB-mel. Aztán eljött a szalagavató és az utána lévő buli. Mivel mindhárman egy évfolyamban vagyon ott is voltunk. A barátnőmnek nincs barátja így sokat voltam vele is azonban ő éjfél után csak sajnáltatta magát, ült a helyén és játszott a telójával amikor beindult a buli. Sokat táncoltam a barátomMAL, aztán másnap kaptam egy undok üzenetet tőle hogy én milyen barát vagyok hogy nem foglalkoztam vele a bulin és hogy hetek óta csak a barátom érdekel vele nem is foglalkozom. Mivel a barátom egy másik osztályba jár ezért nincsenek közös óráink így az LB-mel többet vagyok. Délutánonként is sokat kísérem el vásárolni és együtt megyünk a menzára is. Szóval az sms utáni meg úgy csinált mint ha semmi sem történt volna. Azóta ha csak szóba hozom vagy meglátom a barátom elkezd gúnyolódni meg beszólogatni. Amikor pedig lelép mintha mi sem történt volna. Hogyan tudnám kezelni ezt a helyzetet mert eddig én éreztem bűntuatot hogy lehet hogy én látom rosszul és neki van igaza de most már egyre dühösebb vagyok a barátomat is sokszor lerázom így a kapcsolatom miatt is aggódhatok. Természetesen a fiúnak semmit sem mondtam az okokról. Nem tudom mi legyen. Aki esetleg volt már hasonló helyzetben tudna tanácsot adni?18L

2018. márc. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Borítsd rá a barátnődre a gondjaidat, ugyanis te a leírtak alapján szerinte pont, hogy jól csinálsz mindent. Ha neked nem lett volna barátod a bulin, akkor szerintem annyi különbség lett volna, hogy végig neked sajnálkozik, hogy jaaaajjj de rossz, hogy nincs kivel táncolni és így tovább. Sokan amikor barátjuk lesz, mindent hanyagolnak, még a legjobb barátnőjüket is, ellenben te jól elosztod, hogy mindkettejükre jusson idő. Amit a barátnőd csinál, az irigység, féltékenység és önzőség. Nem ő a világod közepe. Beszéljétek meg ketten, ha meg nem érti meg, akkor egy ideig ne beszéljetek, amíg nem veszi észre magát. Bűntudatod pedig ne legyen.


16/l

2018. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, önző. Ennyi. Nem is érdemli meg, hogy vele foglalkozz. A barátodat ne rázd le, mert egyszercsak azon veszed észre magad, hogy már nem lesz.
2018. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már ált. suli óta a legjobb barátnőm és nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot egy fiú miatt. Bár a fiút sem szeretném elveszteni egy olyan barát miatt aki nem ért meg.
2018. márc. 31. 20:55
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a barátnőd csak attól fél hogy elveszít. Ne rázd le, légy ugyanúgy vele ahogy szoktál, ha meg beszólogat, vedd figyelmen kívül, és egy idő után abba fogja hagyni, mert látja hogy nem vagy rá vevő. De ne vesszetek össze, mert egy barátnőt nehezebb pótolni mint egy pasit. Főleg ha az a barátnő évek óta melletted van.
2018. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es, ez a "barátnő" bebizonyította, hogy nem az. Nem kár érte.
2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!