Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki ez az ember és mi ebben a...

Ki ez az ember és mi ebben a videóban a poén?

Figyelt kérdés

Szerintetek igazából tényleg járt ennyi helyen, vagy csak videótrükk??

http://www.youtube.com/watch?v=zlfKdbWwruY&p=E5A19266A8C5716..


http://www.youtube.com/watch?v=ogcqFaNbah4&feature=fvsr


2010. szept. 14. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

aham, ez nem videótrükk.

vmi 1 év alatt rengeteg helyre utazott, nem tudom már pontosan a történetét, de többször olvastam erről.


nah közbe ezt találtam

[link]

2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel akad még a bolygón olyan ember, aki nem látta ezt a videót, illetve nem is hallott róla (egy-két nappal ezelőttig én sem), így bejegyzem:)


Matt Harding 2003-ban megunta a programozói munkáját, és úgy döntött, hogy összes spórolt pénzét egy ázsiai körútra költi. Matt egy "tömegmészárlásos" játék fejlesztése kapcsán érezte úgy, hogy életéből a következő két évet nem arra szeretné szánni. Létrehozott egy honlapot, amin utazásáról írt és videókat tett közzé családjának, barátainak, aztán elindult (whereisthehellismatt.com).


Első útján Hanoiban, egy barátja javasolta Mattnek, hogy táncolja el egyedi táncát a kamera előtt, s később ezt az utazás több állomásán megtette. A táncolós jelenetekből végül összeált egy videó ami híres lett a netezők körében, ezeken a videókon Matt még egyedül táncol.

A Stride rágógumigyár üzleti lehetőséget látott a videókban, így szponzorálták a programozó következő útjait, így Mattnek lehetősége adódott bejárni a világot és táncikálnia szebbnél-szebb tájakon. A legutolsó, 2008-ban kiadott videójában javarészt már rajongóival táncol, 14 hónap utazás alatt 42 országban járt, s ebből készült el a kisfilm. Nekem ez a kedvencem mind közül, a legutolsó, a rajongókkal készített, ebben valahogy a világ körbetáncolása mellett már van valamilyen mögöttes tartalom is. Mindegy, hogy Miami vagy épp Kirgisztán, mindenki ugyanúgy táncol Mattel:

2012. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

google 1 perc és meg volt nem tudom minek van kis szemed és kezed

ne csak néz hanem láss is

2012. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!