Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találnak az emberek más...

Hol találnak az emberek más embereket a szenvedély projektjeihez?

Figyelt kérdés

Rengetegen akarnak videojátékot készíteni, zenét szerezni, illusztrált könyvet írni, vagy bármilyen hasonló szenvedély-projektbe kezdeni, de ezek döntő része többfajta tudást és képességet is igényel.


Nem tudom hogy hol találnak így egymásra emberek, hiszen ha egy adott képzést végzek, amit később egy ilyen projektben kamatoztatnék, úgy az összes tanulás közben szerzett ismerősöm is ugyanahhoz a "szakmához" fog érteni amihez én, továbbra sincs aki betöltené a többit.


Ha egy ilyenben részt akarnék venni, milyen módon vagy platformon lenne érdemes keresnem embert a projektekmhez, vagy projektet, amihez én csatlakozhatnék?



2022. jún. 19. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Jórészt a barátaim, ismerőseim között.

Kolléganőm szépen varr, én többek között horgolok, hajócsipkézek, az eredmény egyedi táskák.

Szeretek írni, egy verses füzetem egy zenész ismerősnél van, de a legjobb barátom is szokott zenét szerezni, ha épp olyanja van.

A legjobb barátnőmmel együtt figyeljük az érdekes pályázatokat.

2022. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!