Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt az Autót/motor...

Kis Robin kérdése:

Hogy hívják azt az Autót/motort/ kerékpárt amit Budapesten vezet egy ember és húznak hátul egy trailert amin hosszú padok, sörcsap vannak és kb 10 ember elfér?

Figyelt kérdés

Budapesten szoktam látni a ,,mozgó kocsmát" ami nyilván bérehlehtő de halvány gőzöm sincs hogy hívják és mire keressek rá. Sok mindent nem ad ki arra hogy mozgó kocsma, kerekes kocsma 😂

Köszi a segítséget.



#sörcsap #sörpad #Városi szórakozás
2022. jún. 23. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
beer-bike
2022. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lemaradt a linkem:


[link]


van egy csomó ilyen cég...

2022. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beerbike. Budapest belso keruleteiben regesreg betiltottak mert egy folyamatos mozgo forgalmi akadaly es a kedves vendegek is kb. oda vizeltek ahova eszukbe jutott.
2022. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahh igen ez az. Köszi szépen.

Nos ami a kitiltást illeti én nem tudom, hogy mi a helyzet ezzel, kb 2 hete láttam menni a Dózsa György úton. Igaz nem a Margit körút volt de azért mégsem egy kihalt rész :D

2022. jún. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!