Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme a bulizásnak? Mit...

Mi értelme a bulizásnak? Mit jelent bulizni?

Figyelt kérdés
Tudom furcsa kérdés, de sose láttam értelmét a buliknak. Igazából azt se tudom mit jelent pontosan bulizni. Mert amit én látok az csak ennyi hogy egészségtelen italok ezrét isszák az emberek és tönkre teszik saját magukat.

2022. júl. 7. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lennének bulik, akkor sokan meg se születnének. Mondjuk így én is már értem, hogy miért káros.
2022. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Majd megtudod ha lesz fáradt gőz benned, amit szívesen kieresztenél egy buliban. Táncolva. Nem. Kell tajtrészegnek lenni. Aki nem bírja a piát, ne igyon.
2022. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es a kérdésbe nem írtam bele elfelejtettem, csak teljesem más a világnézetem mivel én autista vagyok, bár nem gondolom súlyosnak az autizmust, csak jobban szeretek egyedül lenni ennyi. Érdekel miért szeretik az emberek a bulikat
2022. júl. 7. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Mindenkinek mást jelent egy kicsit, a bulizás. Sokan tényleg csak azért buliznak, mert elfáradtak munka után, feszültek suli után, és táncolni akarnak, meg nyüzsögni az embrek között. Többnyire ismerkedni is, a fiatalok általában szexet, szerelmet is keresnek, hiszen buliban sok az ember és általában 12-30 év köztiek járnak bulizni legnagyobb arányban.


Amikor régebben viszonylag gyakran buliztam, félig-meddig a fenti okokból tettem, viszont az ivászatból pár év alatt elegem lett, pedig nem vittem túlzásba.

Ellenben sok érdekes emberrel volt alkalmam beszélgetni, bulin kívül nehezen jött össze, pláne, mert annak idején még nem létezett internet.

Viszont én is elsősorban magamnak való, befele forduló alkat vagyok és voltam mindig is, de nem szélsőségesen, mint vélhetőleg te, kérdező. De ez is egyfajta alkat, megélés, mint a tied, tehát teljesen normális. Én már azért ritkítom a bulizást, mert "kiöregedtem" egy kicsit belőle, bár nincs ellenemre a bulizás jelenleg se, persze függ a buli tartalmától, minőségétől (anno zenei fesztiválokra jártam, néptáncolni is, meg alternatív rock klubbokra, rendezvényekre; de szinte sose diszkóba; meg csajoztam is olykor).


Sokan sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel, tehát nem lehet egy kalap alá venni a bulizás mikéntjét, igényét se. (Nem lehet általánosítani, nem lehet azt mondani, hogy minden ember, aki bulizik, ugyanazon okból tenné...)

2022. júl. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!