Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak Budapesten olyan...

Vannak Budapesten olyan helyek, ahová némi pénzért cserébe el lehet adni - pontosabban ők veszik meg - korábbi használt szórakozási tárgyakat?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözni fogok, és van pár gyereknek szánt ismeretterjesztő könyv amiket szívesen eladnék, mert az új otthonomban nem lenne annyi hely ezekhez, illetve én már kinőttem belőlük, az meg hogy valaha lesz is saját gyerekem aki ezeket olvassa, jelenleg számomra huszadrangu kérdés, a pénzre viszont most van szükségem, és még ha túl sokat nem kapnék ezekért, de a legkisebb összeg is számít ebben a bizonytalan gazdasági helyzetben.


Már raktam fel hirdetést néhány online eladási felületre, de arra nem mennék biztosra, mert néhány hét múlva automatikusan törlődnek, meg az emberek amúgy is válogatósak, határozatlanok.


Hogyha anyagi téren kőgazdag lennék, akkor nem érdekelne a dolog mert ingyen is szívesen odaadnám valamelyik vallási/civil szervezetnek, de ahogy mondtam, jelenleg nem ez a helyzet.



2022. júl. 17. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyi a pár, de bizonyos mennyiség és minőség alatt többe fáj hogy elviszed a helyszínre, mint amsnnyit kapsz érte.
2022. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!