Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a youtube-o...

Elképzelhető, hogy a youtube-on a közeljövőben csökkennek a reklámok mennyisége?

Figyelt kérdés

Már évek óta tapasztalom, hogy egyre több a reklám. Ma (pár hét kihagyás után) nem tudtam olyan videóra kattintani, ahol egyből be jött volna a videó, reklám nélkül. Ráadásul a logikát sem értem. Egy olyan cég reklámját dobja fel sokadjára is, ami egyáltalán nem elérhető azon a településen, ahol élek, ezért keresőben nem is kerestem rá soha. (Egy gyorsételeket kiszállító cég).

Egy 13 perces videót 3 alkalommal szakított meg, volt köztük olyan alkalom, hogy egymás után 2 reklámot is lejátszott.

Van remény, hogy nem megy teljesen tönkre a youtube a reklámok miatt?



2022. szept. 22. 22:46
A kérdező szavazást indított:
A reklámok mennyisége nem fog csökkenni, inkább nőni fog.
Egy ideig stagnálni fog.
Valószínűleg hamarosan csökkenni kezd.
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abból működik.
2022. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Nem megy tönkre, mert akit zavarnak a reklámok azok előfizetnek a reklámmentességre, ebből lesz bevétele. Aki nem hajlandó fizetni, az pedig kénytelen elviselni a reklámot, mert valamiből fenn kell tartani egy ekkora rendszert.

Te a tönkremenést egy olyan nézőpontból értelmezed és nézed, ami eleve nem életképes modell: legyen ingyen, ne korlátozzanak le semmiben, és oldják meg maguknak a fenntartást, mert az nem a te problémád. Az ilyen oldalak már rég megszűntek, mivel az ingyenes használat feltétele, hogy a szponzor fizet és a reklámját megnézed.

2022. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Pont kétnapos hír, hogy több lehet. Ettől pedig nem megy tönkre. 13 perc alatt meg mi az az egy perc reklám?
2022. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!