Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » DC és Marvel a képregényeikben...

DC és Marvel a képregényeikben és filmjeikben-sorozataikban mennyire ad teret/támogatja az LMBTQ-t?

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mind a 2 univerzumban vannak karakterek az LMBTQ közösségből. Aki képregényt ragad a kezébe, az ezt pontosan tudja.
2022. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

4-es voltam.


Talán azért mert nincs semmi bajom a melegekkel csupán nem szeretnék KÖTELEZŐ jellegel mindenhol azt látni.


Ha homoszexuális tartalmat akarnék fogyasztani akkor olyan műsorokat néznék. De én Star Trek-et akartam nézni. (ami egyébként pont az legelfogadóbb sorozat)


És képzeljétek volt homoszexuális tartalom a Star Trek DS9-ben mégsem vagyok tőle kiadva mert az ott a történettel együtt normális keretek között volt.


A Star Trek Discovery-ben meg hányigerkeltő módon erőltetett b**i tartalom volt. Aminek semmi értelme csak belerakták mert kötelező elem most már...


Tényleg elmeroggyantak vagytok és nem értitek mit akarok mondani. Túl van tolva ez az egész rohadtul...

2022. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

Ezért is tiltanám az LMBTQ marhaságot meg a többit. Na nem azért mert baj van az ilyen emberekkel hanem azért, mert nem tudják, hogy hol a határ. Kontraproduktív módon most már erőszakkal tolják le az ember torkán az egészet aztán ha valaki ezen már ki van akadva met túl soknak tartja akkor az homofóbnak minősül...


Sehogy sem lehet nem sértő módon ezt leírni nektek mert mindenki homofóbnak van kapásból titulálva.

2022. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha annó senki nem "tolja túl" a feminizmust, ma nem lenne normális és elfogadott dolog a nemek közti egyenjogúság. Néha muszáj túltolni, hogy legyen eredmény.
2022. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
2019 előtt semmi bajom nem volt a melegekkel majd jött az erőltetett LMBTQ bu*ulás. Azóta utálom őket. Ha ez volt a cél akkor csak szólok, hogy sikerült.
2022. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!