Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne, akkor a...

Ha választanod kéne, akkor a szabadidődet inkább egy felszerelt könyvtárban (a hangsúly a könyveken van) töltenéd el, vagy otthon egy laptoppal?

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy is kérdezhetném, hogy vajon mi lesz az irodalom, szépirodalom, könyvek sorsa a jövőben?
2022. okt. 24. 18:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyvekkel otthon :)

A helyi könyvtár lehetetlen nyilvatartással működik, a legközelebbi városi meg nem esik útba.

2022. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy antikváriumban akár egy napot is eltöltenék. A kézbe vehető, lapozható és jellegzetes illatot árasztó régi könyvek sosem fognak eltűnni.
2022. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább a laptop.

Egyébként érdemes gyakorlati oldalról is megnézni.

Nincs jól felszerelt könyvtár.

Amikor Pesten laktam, elmentem a Szabó Ervinbe.

Ott örültem, hogy mennyi könyv, aztán a fele bent sem volt, vagy ha igen, valamelyik fiókban.

Újpesten vagy épp Csepelen.

Hát kössz.

2022. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Otthon egy laptoppal. Laptopról is ugyanazokat a könyveket tudom elolvasni, csak éppen sokkal kényelmesebb körülmények között, a saját fotelemben ülve, kényelmes itthoni ruhában, ihatok közben egy bögre teát, hallgathatok zenét, stb. És amit papír alapon szeretnék olvasni, azt megrendelhetem a laptopom segítségével egy webáruházból. :) Persze tudom, sokan nem szívesen olvasnak képernyőről, de engem ez sosem zavart.
2022. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leptoppal ithon vagy szamittogepel tvvel meg a telefónal
2022. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

Úgy kéne feltenni a kérdést, hogy könyvtárban minden elérhető könyvvel, vagy egy notebookkal, amire mondjuk fel van rakva 100 könyv, de más lehetőség nincs, tehát csak olvasni lehet, internetezni, játszani, stb. nem lehetséges.

Akkor szerintem mindenki a könyvtárat választaná. :)

2022. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!