Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a titka TheVr...

Szerintetek mi a titka TheVr Pisti-nek meg Janinak hogy ennyire kedvelik őket?

Figyelt kérdés

Pistinek van egy energikus előadásmódja, de hogy ezzel minden jót elmondtam, mert ezen kívül személyiség kb semmi nincs mögötte. Egy gőgös, ostoba fickó. Janit meg totálisan ledominálja Pisti ezzel a stílussal, és inkább csak mint kínoskodó biodíszlet van ott mellette.


De ez csak az én véleményem.

Érdekel más megvilágítás is, hogy aki szereti, ő mi fantáziát lát bennük.


2022. nov. 26. 17:58
 1/5 a_zs_1018 ***** válasza:
100%

Már előre várom a hülye konteókat :D


Nem unják még az emberek ezt a "Jani el van nyomva bla bla bla" dumát? Nem egyszer elmondta már hogy ő nem érzi ezt és teljesen rendben van vele, hogy Pisti kicsit jobban előtérben van hisz a csatorna indulása óta ez így van. Meg lehet nézni 5+ éves videóikat ugyanez a helyzet csak akkor még nem kapták fel ennyire az emberek.


Pisti az meg Pisti. Tény, hogy az utóbbi időben a tősgyökeres rajongókat is képes kiakasztani (mint pl engem is néha) de kicsit sem mondanám rá, hogy ostoba. Más a világnézete mint sok más embernek. Áltálában azért szólják meg az mert a HH-ban olyan témához szól hozzá aminek nem a "szakértője" ami alapból baromság szerintem mert ez egy reggelinditó beszélgetős műsor az a lényege hogy kitárgyaljanak bizonyos témákat és hogy ha nem az a véleménye mint a többségnek akkor egyből el van könyvelve megint bunkó parasztnak. Mem akarják senkinek megmondani mi a jó, hogyan élje az életét, mit csinál rosszul stb. Olyan a HH mintha lenne egy nagy baráti kör és azok beszélgetnének, egy rendes haveri társaságban sem kell mindenhez érteni, hogy legyen véleményed.


Az eredeti kérdésre válaszolva pedig nagyon régóta vannak ők már jelen az interneten és a kezdetektől fogva mindent tudatosan és jól csináltak. Egyszerűen megtetszett az embereknek ez a két teljesen más személyiségű srác akik mindig a maximumra törekednek mellette még szórakoztatóak és egyszerűen az emberek életének részévé váltak. Plusz ezt a fajta tartalombeli minőséget a magyarok között nem sokan képviselik se a Youtube-on se a Twitch-en.

A másik válasz pedig a kétbites, szerencsétlen, idióta, barmok szerint szektások vagyunk

2022. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A HH-val kapcsolatban oké, hogy reggelindító műsor, de akkor ne kezdjen bele olyanba, amihez nem ért, vagy amihez nem mer hozzászólni őszintén, mert fosik a politikai témák következményétől. Amit pl. pár hete a pedagógussztrájkos HH-ban lenyomtak, az kritikán aluli volt és ezt rengetegen szóvá is tették. Ott van Sirius, ő nyíltan kimondja a véleményét, Pistiék pedig puncik.


Én még akkor néztem őket rendszeresen, mikor normális, vágott videóik voltak. A kémia jó közöttük, mindkettő személyisége vonzó a nézők számára. Az utóbbi időkben csak néha-néha követem őket például ha elvétve PUBG-t nyomnak vagy a Hardmode streameket (a CoD-ot pont nem, azt nem szeretem). Pisti stílusa nagyon negatív irányba változott szerintem, elképesztő, mit meg nem enged magának, Jani azért normálisabb.

A HH-kat szoktam már csak hallgatni, de azt se rendszeresen, ha Balázs van benne, akkor pl. alapból nem hallgatom meg, mert attól a sráctól kikészülök. Dani jó, vele nincs baj.

2022. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 a_zs_1018 ***** válasza:
100%

Ha beszél valamiről, az a baj. Ha nem beszél eleget valamiről, az a baj. Ha nem úgy mondja, az a baj. Ha ellentétes véleménye van, az a baj. Ha nem beszél valamiről, az a baj.

Szerintem azért nem mennek bele nagyon szélsőséges témákba mert utána folyamat magyarázkodni kellene mert az ilyen témáknál mindig van valami baj. Régebben a HH-ban senki nem várta el tőlük, hogy közéleti témákat vesézzenek ki mint a szakértők, most ha úgy beszélni szeretnének valamiről akkor egyből szigorúan állást kell foglalni meg oldalt választani.

A tanársztrájkkal kapcsolatban egyet értek, bár világosan elmondták, hogy nincsenek benne egyáltalán a témában nincs tanár ismerősük, nem jár a közükben senki suliba nem tudják mi pontosan a helyzet, lehetett volna ezt jobban kezelni.


Siriust meg hagyjuk szerintem. Ő twitteren is nyugodt szivvel osztja a politika nézeteit (amikkel egyetértek). Csak van egy nagy különbség: Ha a TheVR mondd valamit azt egyből felkapja minden híroldal mivel ők a top 1, ha Sirius mondd valamit kutyát nem érdekli azon a 300 emberen kivül akik nézik

2022. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jó helyen kezdték.
2022. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Lefizetett keménymag.
2022. dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!