Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik az a TheVR HH, amiben...

Melyik az a TheVR HH, amiben Pisti a munkáról beszél, mint hogy kb "ez" a munka (mint aki a youtube-on/twitchre gyárt tartalmat) az eddigi legnehezebb, amit eddig csinált?

Figyelt kérdés
plusz azt hiszem ebben volt, a "nektek könnyű" mondat is, arról volt szó HA jól emlékszek, hogy csak a fizikai munka számít-e munkának vagy valami ilyesmi
2019. ápr. 13. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mihez képest. Szoftvermérnöki és programozói munkánál (amit én végzek) biztos, hogy sokkal könnyebb a VR sárcok munkája (de ne értsd félre én is szeretem a munkámat). Ugyanennyi pénzért én is szívesen építenék stúdiót és talkshow-oznék és játszanék, de ugye mindenki máshoz ért, mást csinál, másért lelkesedik.

A fizikai munkának is a fizikai része kemény. Mármint a nehéz fizikai munkáé, amibe belegebednek az azt végzők már 40-50 éves korukra és korán halnak (ezt ők nem bírnák sokáig, de még én sem). Vannak könnyű fizikai munkák is, pl. sofőr, de annak is megvannak a veszélyei. Vagy a még könnyebbek, mint bizt.őr, portás, ahol sokszor az unalom lehet a legnehezebb, de nem is lehetséges ezekkel sokat keresni.

Tehát, a keresetükhöz képest (megkeresheted a cégüket, most már kb. évi nettó 20-25 milliót keresnek) szerintem igenis elég könnyű dolguk van a VR-os "srácoknak".

Én is szoktam néha nézni a videóikat, úgyhogy értékelem a tevékenységüket, de szakmabeliként fel is tudom mérni, hogy mennyi és milyen nehézségi szintűek a feladataik. Talán a szereplés az, amit nehéznek tartok, mert én biztos, hogy nem vállalnám be, de ők olyan típusok, hogy kifejezetten élvezik ha szerepelhetnek és felismerik őket lépten nyomon. Ez szintén nagyban könnyíti a munkájukat, mert azt csinálják, amit szeretnének. Legalábbis úgy gondolom, hogy az panaszkodik, aki nem szereti a munkáját.

2019. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
"most már kb. évi nettó 20-25 milliót keresnek" Ezt milyen adatok alapján számoltad ki?Oké vegyük hogy valós, hogy havi nettó bevételük 20 millió forint.Oszd el kettő felé és azt még 12 hónapra.800 ezer körül jön ki egy hónapra.Na most abból rengeteget fordítanak perifériákra.Kb így hasra csapva marad nekik 500-600 ami szabad felhasználásra jut.Nem a legjobb, de nem is a legrosszabb fizetés.
2019. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!