Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a legtehetséges...

Ojita kérdése:

Szerintetek ki a legtehetségesebb szinkronszínész Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem egy szinkronszínésznek nagyon változatosnak kell lenni, nem szabad, hogy benne ragadjon egy szerepben, ezért én úgy érzem, hogy Ember Márk nem annyira tehetséges ebben a szakmában, mert elég egysíkú. De Széles Tamást például zseniálisnak tartom és még sorolhatnám!!!

2022. dec. 14. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Kerekes József.

De rajta kívül is nagyon sokan vannak, akik zseniálisak!

Pl. Dörner György (ha megfigyeled, Willis, Murphy és Douglas mind egy kicsit más hangon szólal meg általa, nem teljesen ugyanazon), Kőszegi Ákos, Csőre Gábor, Seder Gábor, Fekete Ernő Tibor, Pusztaszeri Kornél és még sokáig lehetne sorolni.

Elhunytak közül József Imre volt a legjobb.

2022. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok csodás szinkronhangunk van.

Mivel nem igazán nézek TV-t, vagy szinkronosan filmeket, ezért inkább azt tudom mondani, hogy kik azok, akiknek imádom színházban a hangját/beszédstílusát, és tudom, hogy sokat szinkronizálnak is:


- Náray Erika

- Rékasi Károly

- Peller Anna

- Bogdányi Titanilla

- Jankovics Anna

- Csőre Gábor

- Czető Roland

2022. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!