Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cég Debrecenben a The...

Viljam Fiser kérdése:

Milyen cég Debrecenben a The Unit ? Instagram reklámban találkoztam vele,hogy fiatalokat keresnek,(írták,hogy nem MLM,nem OVB)és nem irjak le mi a munka,mert az komolytalan lenne :D

Figyelt kérdés
Érdekel,hogy hallott a valaki róla,hogy milyen fajta munka van ott,ahol külföldi céges nyaralásokat igérnek, bármiféle végzettség nélkül lehet értékesítő munkát végezni. Azt kiemelték,hogy nem MLM,nem OVB,de akkor mi lehet?

2022. jan. 16. 12:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Amit már így hirdetnek hogy "nem MLM,nem OVB" és ennyire titkolják hogy mi a valós munkavégzés, az biztos valami jutalékos szar kamu ügynökmunka.
2022. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát, nem tudom...

Milyen már az a "sikeres csapat" amelyiknek a honlapján nincs se cím, se telefonszám, sem e-mail cím, elérhetőség???

Nincs impresszum...

2022. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fideszes agitátor-munka, vagy aláírásgyűjtés...

Kérdezz rá, aztán azután dönts!

Az igazán sikeresek nem így kezdik a hirdetéseiket!!!

2022. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

@12:21


Biztos hogy nem ilyesmi. Ennél valami sokkal kifinomultabb behúzás.


Azért kell külön kiírni, hogy nem MLM meg nem OVB, mert lehet hogy ugyan tényleg nem az, de ugyan azokkal a hamis hazug külsőségekkel próbálják behúzni a gyanútlan, tapasztalatlan balek fiatal fiúkat, lányokat, akik elhiszik hogy ez valami komoly dolog lehet.

2022. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy aki azt mondja nem MLM az biztos, hogy MLM.
2022. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

@12:39


Ja, meg a tipikus "nyugi ez nem piramisjáték".

2022. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé foreveres aurája van ennek a palinak a bemutatkozóban.
2022. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy fáradtatok a válaszokkal :),bár közelebb sajna nem kerültem ehhez a rejtélyhez.

Szerencsére van normális munkám,így számomra nem aktuális ez a tuti lehetőség,de mégiscsak érdekelt,hogy akik egy belvárosi irodabérlést meg tudnak fizetni (bár címet nem irtak,hogy hol van lol) és kb.10 embert (fotókból ennyi munkavállalót vettem ki) foglalkozatnak az mi a csuda lehet,plána ilyen misztikus álláshirdetésből.

De ami nekem beakadt,hogy azt írták a hirdetésben,hogy "nem részleteznénk a munkát,mert mi nem vagyunk komolytalanok" :D :D

Egyébként ráírtam a hirdető és ott dolgozó személyre,de választ nem kaptam tőle,másodszori megkeresésemet pedig letiltással jutalmazta.

2022. jan. 16. 14:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik mennyire komoly cég. :D
2022. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Foreveres, avonos és a többi retek is tud bérelni irodát és benn tartani 10 hülyét. Nem attól lesz hiteles egy cég, hogy van egy belvárosi irodája.


Biztosan valami szemét értékesítése a feladat.

2022. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!