Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen érzés moziba lenni?

Milyen érzés moziba lenni?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még moziba valaki elmondja milyen érzés


18/F



2023. márc. 20. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem veszítettél semmit, nem nagy szám. Otthon a tvn sokkal jobb filmet nézni szerintem
2023. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Elmész és megtudod.
2023. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Olyan mint amikor otthon leülsz tvzni, és a családod hirtelen előtted mászkál és belebeszél a filmbe, vagy melletted csörög a telefonjuk
2023. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el és próbáld ki. Mindenkinek más érzés.
2023. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Élvezet a nagy vásznon és dübörgő hangerővel nézni egy jó filmet, de sajnos a nézőtársak gyakran megkeserítik az élményt. Egyszer mindenképpen ülj be egy neked tetsző darabra, nem vesztesz semmit. :)
2023. márc. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint bárhova máshova menni, csak mikor megérkezel, egy moziban leszel.
2023. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek moziba járni. Olyan érzés, mintha otthon nézned a tévét, csak sokkal nagyobb képernyőn, hangosabban. A popcorn is finomabb, mint a bolti, a székek nagyon kényelmesek.


Menj el, és éld át te is!

2023. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
70%
Moziba lenni kicsit olyan mint amikor megeszel egy tál fasírozottat, ha éhes vagy és van finom sok popconr akkor jo a mozi, de amugy nem nagy élmény ennyi pénzért meg plane...
2023. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!