Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melegeket szokás meghívni...

Melegeket szokás meghívni legénybúcsúra?

Figyelt kérdés

Vagy leszbikusokat lánybúcsúra.


Vagy hogy működik ez?


2023. márc. 30. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy ez attól függ mi történik ott?
2023. márc. 30. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez leginkább attól függ hogy mennyire közvetlen barátja a vőlegénynek/menyasszonynak. Nem hiszem hogy azért mert meleg ne lehetne meghívni valakit. Ha történik valami akkor inkább az intelligenciáját minősíti mintsem a szexuális orientációját.
2023. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen eseményekre az ember a közeli barátait, esetleg fiatalabb családtagjait hívja meg. Ha van homoszexuális barátja az illetőnek, akkor elég szar, semmitérő barát, ha nem hívja meg a leány/legénybúcsújára csak a beállítottsága miatt.


Plusz nem tudom, hogy ki milyen körökben mozog, szóval mehet csak én vagyok körülvéve normális emberekkel, akiknek van tartása, de még sosem hallottam olyan búcsúztatókról, ahol történne bármi ténylegesen szexuális töltetű. Van ivás dögivel, vannak külön játékok, amiket részegen lehet játszani, de az inkább csak a korcs, selejt emberek szórakozása, hogy "huuu ez az utolsó szabad napom, ideje felfogadni 20 prostit, és megdugni mindenkit aki elém kerül".

Szóval ha a hétvégi kocsmajáráskor nem történik semmi, akkor ilyenkor sem.

2023. márc. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A szexualitás magánügy, miért számítana egy ilyen rendezvényen? Végül is nem orgia ez búcsú címszó alatt, ez is csak egy csoportos bebaszás valamilyen eseményre hivatkozva.
2023. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4


Ugyanazért, amiért nőket sem hívnak meg legénybúcsúra.


Láttam már olyan lánybúcsú képeket, ismerőseimnél, ahol pl f-sz alakú torta volt, vagy a lányok a képen a f-sz formájú lufit szorongatták.

Nyilván, aki nem a férfiaka szereti, az fura lenne ilyen eseményen.

2023. márc. 30. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Nyilván csak az idióták prostiznak, de pl. egy sztriptízest simán felfogadhatnak, hogy táncoljon.
2023. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!