Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi indokolja, hogy ekkora...

Mi indokolja, hogy ekkora hírverés van Suhajda Szilárd esete körül?

Figyelt kérdés

Napok óta folyamatosan egyszerre 8-10 cikk jön velem szemben Suhajdáról és a hegymászásról mind az Index, mind az Origo tetején. Azelőtt sosem hallottam a nevét, most megkerülhetetlen a téma.

Ilyen szintű hírverést még sosem láttam egy viszonylag ismeretlen ember esete kapcsán. Még az angol királynő, Tina Turner vagy Vágó István halála kapcsán sem cikkeztek ennyit.



2023. máj. 28. 22:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
77%
Ugyan ez volt Erős Péter eltünésekor. A vele tartó, miatta meghaló fiatal srácot meg meg sem említették.
2023. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Biztos sokan kattintanak rá. Ha nem így lenne, nyilván nem írnának ennyit róla.
2023. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen médiás alapszabály, hogy ha van egy forró téma azt addig kell ütni míg ki nem hűl. Az ilyen esetekben ahol nincs egyértelmű kimenetel és lehet húzni a találgatásokat, ott elnyúlik az érdeklődés a téma iránt.

Másrészt az embereknek már tele a töke a vég nélküli háborús, inflációs, válságos traktálásból, és végre valami esemény is történik, mert azon kívül uborkaszezon van. Gyorsan tovább is képezte magát a 10 millió virológus-katonai szakértő-közgazdasági szakember az extrém sportok és hegymászás professzorává a neten osztani az észt.

2023. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Mert most rengetegen kattintanak rá, a média meg erre épül.


A nagyobb hírekkel is így volt, ausztrál erdőtüzek, utána koronavírus, aztán háború... Elején háborúról is napi kismillió cikk volt, most hébe-hóba egy, mert simán már nem megy rá annyi érdeklődés.

2023. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
1. Erőss Zsolt
2023. máj. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Mert egy magyar emberről van szó, aki komoly történelmi rekorddöntésre készült. Vagy te nem vagy magyar kérdező? Bezzeg ha megcsinálta volna, sokan itt vernék a mellüket hogy na igen ria ria az éjjel soha nem érhet vég…stb. Egyedüli magyarként volt a célja hogy serpa es oxigén nélkül felmásszon. Mi nagyon magunk alatt vagyunk a családdal, pedig személyesen nem ismertük csak elég érzékenyek, érzelmesel pl. a gyerekeim. Gyertyát is gyújtottunk este 8-kor az erkélyen.

Ne hasonlítsd őt Vágóhoz, aki DK-s kvíz műsorvezető volt ugyan már, ráadásul Vágó már 80 felé közeletített öreg volt.

2023. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
84%

Talán mert nagyon szimpatikus és tiszta lelkű ember volt.


Én sem ismertem, előtte nem is hallottam róla, de nagyon megrendített a halála. Ezt azután mondom, hogy rengeteg interjút megnéztem vele, illetve régebbi cikkeket elolvastam.

Előtte más hírességek halála szinte hideget hagyott.

2023. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
6. lefogadom 1 hete azt sem tudtad h létezik
2023. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Én pedig nagyon jól ismerem a Szilárdot, szomszédok voltunk, a szüleink pedig barinők. Egyszerűen nem hiszem el, az utolsó pillanatig azt érzem hogy csak szivat a srác kikapcsolta a GPS-t és előkerül pedig sajnos nem :-(

Inkább az idegesít hogy minden oldal ugyanazt a semmitmondó hírt hozza le szinte egy időben és semmi újat hogy mi történhetett valójában. Beszélnek róla össze vissza. Nagyon szeretnivaló srác volt, volt tehetsége mindenhez amibe belefogott. Ritka az ilyen.

2023. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

6

Ha megcsinálta volna sem lett volna semmi riázás. Tavaly megcsinálta az Lhoce-t, előtte a K2-t, lehet, hogy volt róla valami rövid hír, de hogy nem tartott napokig, az biztos, mert sokan írták, hogy az eltűnéséig még a nevét sem hallották.

2023. máj. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!