Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jo tortenet lenne...

Szerintetek jo tortenet lenne belole?

Figyelt kérdés

Harry Potternak lenne egy testvere Lily,aki soha nem ertette miert nem kepes alkalmazkodni a tobbiekhez(Hermionehoz,Ronhoz es Harryhez )mindig ugy erezte,hogy o valahol kivulallo.

Aztan egy veszekedes miatt(itt meg nem tudom mi lenne a vita targya) örökre otthagyta a varazsvilagot(Miutan legyoztek Voldemortot),teljes eletet akart a muglik között élni

Csakhogy történt valami,ami miatt ujra felkeresték ot a regi ismerősök (szerintem itt valami olyasmi lenne ,hogy Voldemort megsem pusztult el,hanem visszater ujra,bar ha idokozben lenne valami jobb ötletem felhasznalnam azt)

Vissza is megy Roxfortba,de mindenki gyűlölködve nez rá.

Aztan kiderulne egy veletlen folytan,hogy az apja nem James,hanem Piton professzor(aki termeszetesen az en tortenetemben nem halt meg)

Ennyi lenne egyenlore a storym.


2023. jún. 4. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz a történet további része, amit leforgattak/megírtak nekem nem tetszene. Ha a teljes történetet átírod és ehhez igazítod akkor jó is lehet. Sajnos ennél jobbat nem tudok mondani szakmailag nem értek hozzá, de hátha hasznos a véleményem. Ha nem akkor sajnálom.
2023. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az lenne amit leirtak,mast szeretnek kitalalni,de egyenlore ennyi van meg belole.
2023. jún. 4. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tetszene, mégpedig egy okból: azért, mert Lily miért akar görcsösen Harryékhez tartozni, miért nem keres helyettük saját barátokat?


Nekem eszem ágában nem volna a tesóm baráti társaságába kéretőzni, mikor ő x évvel idősebb, mint én, mit keressek közöttük?


Pl Ginnynek is megvolt a saját baráti köre, nem Harryékkel lógott.

2023. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oke,koszi.

Atgondolom.ugyis lehet Lily különc ha nem Harryekkel lo.

Igy meg jobb is.koszi tenyleg

2023. jún. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!