Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Korral haladva bele lehet...

Korral haladva bele lehet unni a korábban imádott számítógépes játékokba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


32 éves vagyok, kb általános iskolás korom óta imádom a konzolok, számítógépes játékok világát. Olyan 25-6 éves koromig olyan fajta vagyok, hogy reggelig képes voltam akár vele játszani. Aztán ez kezdett csillapodni. Olyan 28 éves korom körül már alig játszottam, ha játszottam is, akkor inkább a régi rutin miatt.


Most már ez ott tart, hogy fél órát sincs türelmem játszani.

Jöhet a kérdés, hogy akkor meg miért játszok?

Viszonylag sok ismerősöm van az online térben, akikkel jókat szoktunk mindig dumálni game közben. Viszont eljutottam arra a szintre, hogy már csak jókat dumálgatnék, gamelni viszont egyáltalán nincs kedvem, sőt stresszelni tud, hogy olyat kell csináljak amihez semmi kedvem nincs.


Más is volt így vagy velem történhetett valami változás? Ezt boncolgattam már haveromékkal, ők is azt mondták, hogy felnőttünk, és nincs türelmünk új játékokba belekezdeni.


Viszont nagyon sok emberről tudok akik 25-35 között ugyanolyan kockák, mint én voltam, ebből kiindulva furán állok hozzá, hogy mi páran így kiöregedtünk volna.


Viszont jobban vonzanak természet közeli dolgok. Pubba pl továbbra se szeretek beülni, de mondjuk egy jó focit adnék az internetes haverokkal, csak sajnos a távolság miatt minket főleg az online tér tud összehozni.


2023. júl. 3. 15:48
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Mondjuk én 45 vagyok, de kockafej soha nem voltam, viszont a 90-es évek elejétől játszok játékokkal. Nem mondom, hogy soha nem volt olyan, hogy kicsit beleuntam, de mivel írtam soha nem függtem egy játéktól se, így akkor kevesebbet játszottam, majd újra többet. Én télen szeretek többet játszani, mert akkor hamar sötétedik és nincs kedve az embernek annyit kint lenni, mint tavasszal vagy nyáron. De szerintem nem lehet ezt a hobbit kinőni, mert olyan jó játékokat kreálnak, amit vétek lenne kihagyni, mert az ember mondjuk 45 éves esetemben vagy épp 50 felett van. Én mondhatom, hogy ez a hobbim tuti megmarad öreg emberként is a jövőben. Azt lehet nyugger korban meg egész nap játszani fogok :D
2023. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát embere válogatja, van aki 40 évesen is olyan mit egy gyerek. Folyamatosan változik az ember más dolgok kezdik érdekelni , nincs elég ideje már .
2023. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
Mindent meg lehet unni egy idő után. De vannak játékok amikhez évek után is visszatérek. Ja, és nem a legujabb online játékokra gondoltam. Nem igazán szeretem az online játékokat. Sőt, elég kevés van ami tényleg anyira tetszik hogy ne tudjak lemondani roluk.
2023. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!