Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy működik az Efott? Mit...

Hogy működik az Efott? Mit vigyek, mit lehet bevinni?

Figyelt kérdés
Szerdán és csütörtökön megyek de sose voltam még fesztiválon. Ha viszek sátrat lehet aludni? Saját piát lehet bevinni és cigit? Kilehet menni és vissza? Aki volt már szívesen meghallgatom a tapasztalatait.

2023. júl. 6. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Piát tilos, cigit max. két kartonnnal (20 dobozt) lehet bevinni, sátrazás csak kijelölt helyen, kempingjeggyel lehetséges. Házirend: [link]
2023. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pénzt szerinted mennyit vigyek kb? Én tekerem a cigit, abbol akkor két csomaggal?
2023. júl. 6. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Paypass-os bankkártyát vigyél, mert készpénzzel nem lehet bent fizetni. Két doboz tekert cigi? Simán! Viszont tuti, hogy beleszagolnak a dohányba, nem-e füves cigi.
2023. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs paypassom:/ megtudom oldani addigra?
2023. júl. 7. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bankonként eltérő, de az otp-nél például lehet expressz bankkártya kézbesítést kérni, ami 2-3 munkanap.

Az efott-on lehet fizetni úgynevezett efott fesztiválkártyával is (régen TakarékPont Fesztiválkártya, de a takarékpont idén beleolvadt az mbh bankba), de ennek a részleteit nem ismerem, nem használtam, és nem is találok friss információt róla. Esetleg érdeklődj a fb linken: [link] linken

2023. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. júl. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!